Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hımm ya fiyat larınız kac bizde de hem imalat hem toptan var konyada calıştıgınız varmı bi fiyatlistesi olsaydı resim li ama bana özel olsun uyarsa bizde toptan satacaz cünkü

tüm opelcilerin combo dostlarına saygılar sevgiler selamlar sabah şerifleriniz hayrolsun..

aranıza dün katıldım formu ve bu sayfayı en baştan okuyorum paylaşımlar oldukça güzel siteyi sevdim hele araca olan sevgimi samimiyetle söylüyorum anlatacak sözcükler yetersiz kalabiliyor.

gün beyaz yağmurlu araçlarımız hep bakımlı bizlerde sağlık afiyetlelerle yol alalım iyi günler.

tüm opelcilerin combo dostlarına saygılar sevgiler selamlar sabah şerifleriniz hayrolsun..

aranıza dün katıldım formu ve bu sayfayı en baştan okuyorum paylaşımlar oldukça güzel siteyi sevdim hele araca olan sevgimi samimiyetle söylüyorum anlatacak sözcükler yetersiz kalabiliyor.

gün beyaz yağmurlu araçlarımız hep bakımlı bizlerde sağlık afiyetlelerle yol alalım iyi günler.
Tekrar aramıza hoşgeldin diyoruz... Aracın fotolarını da bir ara ekleseniz de görsek.. Sevgilerle

Geri