Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Aracınıza ait MTV bedellerine BURADAN bakabilirsiniz.

Sağ menüden MOTORLU TAŞITLAR bölümüne tıkladıktan sonra Motorlu Taşıt Sorgulaması ve Kredi Kartı ile Ödeme kısmına girip gerekli bilgileri verdikten sonra aracınıza ait herşeyi görebilirsiniz.

Sağol Alper
İlgine ve alakana

Araca neler yaptırdın başka
Varsa foto koyda görelim
Bu arada senin aracın fotosu niye yok imzanda

Kolçakı ilk gördüğüm gün fotodan zaten çok beğenmiştim
Güle gülle kullanmaya devam et

Sevgilerle

İyi dileklerin için teşekkürler Murat Abi. Valla araca şu an için pek bişey yapmadım.

Ama aklıma gelen ve şu an için önerebileceğim bir şey var. SONAX HIZLI CİLA gerçekten şaşırtıcı bir şekilde çok iyi. Aracımı yıkattığım yerdeki arkadaşa rica ettim. Araç yıkandıktan sonra kurulamak için silerken bu cilayı sıkıp sildik. Araç şu an gerçekten ne kir ne toz nede su tutuyor. Herşey üstünden kayıp gidiyor. Ve araç ilk günkü gibi parlıyor.

SONAX'a ben de gidiyorum
Her sene iç ve dış yaptırıyorum
Dediğin gibi özellikle kışın yağmur suyu kaportadan yağ gibi akıp gidiyor

Şu benim aracın tabanına ön taraftan su giriyordu 1 aydır bununla uğraştım

Sol ön tarafta silecek suyunun olduğu yerden yağmur yağınca su giriyoru içeriye orayı en sonunda bulduk ve hallettik.

Haftaya aracı SONAX'a götüreceğim bu 1 ay içinde arabadan bayağı soğumuştum
Şimdi biraz moralim yerine geldi

Murat Abi

Maliye'nin sitesine girip baktığında senin MTV oranları nedir acaba? 1.7'lerle aynı MTV oranını ödememiz gerek diye düşünüyorum. Sanırım bu işte bir yanlışlık var.

Combo sahipleri aracınıza ait MTV bedellerine BURADAN bakıp bizleri bir bilgilendirebilirler mi acaba?

:) iyi geceler garaj :) vatansever abimiz den aldığım angel far ve xenon ları takamadan satacağım isteyen olursa bilginize:)

Yani o zaman bu sınıfta olan bütün araçlar (Connect, Caddy, Combo, Doblo v.s) motor seçeneklerine bakılmadan aynı vergi sınıfına sokuluyor. 1.3 combo ile 2.0 caddy arasında MTV oranları olarak hiçbir fark yok demek ki.

günaydın garaj sakinleri combo dostları saygılar sevgiler..

Murat bey fotoğraf konusunda bolca çekip koyacam lakin cila yapıpta çekeyim diye öteledim birde ben alalı daha bir hafta sonu bile güneşli geçmedi..

aktivitelerde buluşmalarda sizlerin ve araçlarında bolca fotosunu çekerim.

Sevgili Nihat;

Yakında bir buluşma olacak
Ortak buluşma.. Uygun olursa bekleriz

Ayrıca COMBO'cular olarak bir buluşmamız daha var
Aramızda olmanızdan dolayı mutlu oluruz
Sevgilerle

CAN hayırdır niye satıyorsun.problem ney.çok heyecanlanmıştın bunlar için.fiyat nekadar çokmu pahalı?

Geri