Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hayırlı cumalar her günümüz böyle özel güzel olsun..

Sinan bey fotoğfarlar için tşk allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin..

arka kapının tek olması arka görüş açısından güzel olmalı ben artık dikiz aynasını unutmaya başladım benim royalde.

Murat bey benim araçta malasef çelik jant yok opel jant kapakları var şimdilik güzel jantlara uzaktan bakıyorumu bugüne şükür isteyene yaradan verir dualar bizden taktir yaradandan.

murat abi nihat abi hayırlı günler. reimleri dün öylesine çektim.jant olayına gelince gece rüyalarıma giriyor.ahhh bir alabilsem yeni jantları süper olacak.kapı olayına gelince arka kapının tek olması ayna için iyi.ama ticari kullananlar için kötü.ben aile arabası olarak kullandığım için sorun yok

Sağol Sinan Merhaba;

Benim arka kapı çift açılır, ilk aldığımda fark edememiştim
Ama daha sonra arka görüşün çok zorlandığımı anladım ama artık alıştım
Ben de aile arabası olarak kullandığım için çift açılır daha iy
Park ettiğinde kapıların açılması bakımından çift açılır daha kullanışlı ama arkadaşım tek kapı açılır aldı oldukça zorlanıyor

Jant olayında ben spor paket aldığım için benimkiler çelik jant kollu
Bunun için çelik jant almaya gerek duymuyorum

resimdeki range rover sport arkadaşındı geçen hafta kullandım.çok güzeldi çoook

Sevgili COMBO'cular

Şu Havalar biraz daha düzelsin
Karamürsel'deki COMBO'cu arkadaşımız Alper'in yanına gidip aracına özel olarak yaptırdığı kol dayama (Kolçak) taktaıracağım

Görüntü ve rahatlık olarak çok faydalı
Fiyatı da çok makuldü yanılmıyorsam 40 TL'ye mal oluyordu

Geçen sayfalarda fotoğrafı vardı eğer bulursam fotoğrafını eklerim buraya veya siz de ara bul yerinden bulup inceleyebilirsiniz

Evt arkadaşlar kolçağı taktırdım gayet hoş oldu. Resimler aceleye geldi biraz kötü çıktı telefondan çekebildim şu an için. Fotoğraf makinasıyla çekip tekrar resim koyabilirim.

kursat060mh3.jpg

kursat061yg9.jpg

kursat062lq7.jpg
Sevgili COMBO'cular işte Alper arkadışımızın COMBO'suna yaptırdığı KOLÇAK bilginize

Alper çok memnunmuş

Sizlerde bir bakın dedim

Geri