Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Tüm sayfayı baştan sona okuduğum için kolçak yapımı ile olan konuşmalarınızı biliyorum Murat bey inş yaptırırsınız çok uzak değil karamürsel yalavodan sonra olması lazım bende Bursaya asker arkadaşmı ziyarete gidecem sizin öneriniz doğrultusunda karamürsele uğrarım Murat abi.

Sinan üstadım senin araçta sis farı gördüm spor paket sandım çelik jant rüyalarıma giriyor deyince yok diye algıladım. sp paket değil diye düşündüm çelik jant bilgilerimizi paylaşalım bende sahibinden com da devamlı bakınıyorum bir kaç link buldum arzu ederseniz buraya verebilirim.

kolçak özellikle uzun yolda büyük kolaylık olmalı eksikleri zamanla giderip daha verimli daha güzel kullanımlara hazırlamak araçlarımızı daha çok sevmemize neden olacağı aşikar.

Alper Kardeşimiz ile daha önce burada yaptığımız konuşmalarda;

''Ağbi gelmeden 1-2 gün önce bana söylersiniz ben hazılrlatırım, geldiğinizde sadece montajı yapılır, o da kısa sürüyor'' demişti

Mart ayının başlarına doğru gitmeyi planlıyorum
İsterseniz beraber de gider
Alper'e sürpriz yapar
O taraflarda bir yerde de ailece oturur güzel bir gün geçiririz diye düşünüyorum
Hayırlısıyla

Sevgilerle

nihat bey combo için jantlar buldum hemde orjinal combo sp jantı 400yt gibi fiyatı vardı.ama krin nedeni ile almadım.hafta sonu ikitelliye gidersem bakmaya çalışırım belki uygun fiyatlı bişey bulurum.

gunaydın COMBO team nailsisin naisl gidiyor gorusmeyelii.. hayat nasil milltt...

COMBOLARINIZ naisl.. arkadaslar bu havalar ne zman ısınacakk ısıtın da bir combo bulsuması yapalım yaa..

Günaydınlar garaj.

Murat abi kolçak işi hiç sorun değil dediğim gibi gelmeden önce haber verin ki elinde yoksada getirtip kılıf dikme işlemini falan halletsin geldiğinizde de 15 dakika bir montajı var o kadar.

Ailece gelmek isterseniz buralarda ailece oturacak yemek yenilecek, hatta ve hatta güzel bir haftasonu geçirebileceğiniz yerler mevcut (Örn: http://www.basdegirmen.com/ )

Kolçak taktırmak ve bu tarz döşeme işlemleri yaptırmak isteyen arkadaşlar varsa yolu Karamürsel'e düşmeden beni haberdar ederse her türlü işi hallettiririz.

İyidir Egemen

COMBO'nun fotoğraflarını buraya da bekliyoruz

Garajımıza bir renk gelsin şöyle fotoğraflarla

Az kaldı buluşmamıza az kaldı

Havalar düzeliyor baksana

Günaydınlar garaj.

Murat abi kolçak işi hiç sorun değil dediğim gibi gelmeden önce haber verin ki elinde yoksada getirtip kılıf dikme işlemini falan halletsin geldiğinizde de 15 dakika bir montajı var o kadar.

Ailece gelmek isterseniz buralarda ailece oturacak yemek yenilecek, hatta ve hatta güzel bir haftasonu geçirebileceğiniz yerler mevcut (Örn: http://www.basdegirmen.com/ )

Kolçak taktırmak ve bu tarz döşeme işlemleri yaptırmak isteyen arkadaşlar varsa yolu Karamürsel'e düşmeden beni haberdar ederse her türlü işi hallettiririz.
Sevgili Alper;
İlgin ve alakana teşekkür ederim

Mekan gerçekten güzelmiş

Senin de dediğin gibi güzel bir hafta sonu geçirilebilir

Belki de COMBO buluşmasını burada veya daha açık bir mekanda mangal ortamında falan da yaparız

Hele şu havalar bir düzelsin

Çocukları olan arkadaşlarımız var soğuk havadan etkilenebilirler

Hayırlısı diyelim

Sevgilerle

Geri