Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
valla bence süper olur bu konu hakkında çok yazı okudum sevmeyen yok bu hız sabitleme olayını gerekli araştırmaları yapalım belki Murat abide ve diğer arkadaşlarda düşünür..

fikir alışverişinde bulunalım gelen arkadaşlarada söyleyelim.

mustafa arkadaşımızda bu konuda söyleyecekleri vardır onunda görüşlerini alalım.

Son düzenleme:
ben bizim patronun arabasında kullanıyorum araba otomatik vites birde hız sabitleyici var .uzun yolda yatarak gidiyorum bana sadece direksiyonu tutmak kalıyor.

işte bu tür mutluluk ifadeleri hız sabitleyiciyi hemen koş taktır dedirtiyor uzun yolda araç ne kadar rahat olsada insanın ayağı aynı seviyede gaza yüklenemiyor ve ara yükselmelerde yakıtta israf oluyor.

ben boşuna binmişim senelerce başka arabalara düş değil gerçek bu combo.

öncelikle sizlerinde bildiği üzere hiçbir ticari sınıfta hız sabitleyicisi bulunmamaktadır. comboları bu yüzden tercih ettik desek yalan olur çünkü çoğumuz bilmiyordu bu durumu. 3 aydır sağlam şekilde bunu araştırdım hemde tüm türkiye içerisinde fakat bursada yaparız deyip aracın tesisatı olmadığı için yapamayız diyenlerde oldu, ıspartaki servis gibi abi 2 saatte bitiririrz diyende oldu. ama kimseye inanamaz oldum.

sebebi ise şudurki bu işte kimse doğruyu söyleyemedi. ben servistekilere söylerken insanlar hep güldü. ama sonunda mantık yürüterek ve harun ustanın sayesinde bu işi başardık. 3 günden beri test ediyorum aracı ve sadece on numara diyorum. koldan hem gaz veriyorum hem gazı yavaşlatıyorum. bununda yakıtı düşürdüğünü mantıksal olarak mümkün zaten. verilerde öyle gösteriyor. fiyatına gelince normalde 200 liraya takılıyor indirimli olarak eğer bide tesisat yok ise 200 daha isteniyor oda 400 oluyor onun üzerinden bi indirim uygulanıp 320ye bağlıyorlar işi. ben ise tesisat ve cruise controlu 155e taktırdım. 5 depoda parasını çıkartıcağını hesaplıyorum arkadaşlar. eğer gitmek gelmek taktırmak isterlerse bana ulaşsınlar

öncelikle sizlerinde bildiği üzere hiçbir ticari sınıfta hız sabitleyicisi bulunmamaktadır. comboları bu yüzden tercih ettik desek yalan olur çünkü çoğumuz bilmiyordu bu durumu. 3 aydır sağlam şekilde bunu araştırdım hemde tüm türkiye içerisinde fakat bursada yaparız deyip aracın tesisatı olmadığı için yapamayız diyenlerde oldu, ıspartaki servis gibi abi 2 saatte bitiririrz diyende oldu. ama kimseye inanamaz oldum.

sebebi ise şudurki bu işte kimse doğruyu söyleyemedi. ben servistekilere söylerken insanlar hep güldü. ama sonunda mantık yürüterek ve harun ustanın sayesinde bu işi başardık. 3 günden beri test ediyorum aracı ve sadece on numara diyorum. koldan hem gaz veriyorum hem gazı yavaşlatıyorum. bununda yakıtı düşürdüğünü mantıksal olarak mümkün zaten. verilerde öyle gösteriyor. fiyatına gelince normalde 200 liraya takılıyor indirimli olarak eğer bide tesisat yok ise 200 daha isteniyor oda 400 oluyor onun üzerinden bi indirim uygulanıp 320ye bağlıyorlar işi. ben ise tesisat ve cruise controlu 155e taktırdım. 5 depoda parasını çıkartıcağını hesaplıyorum arkadaşlar. eğer gitmek gelmek taktırmak isterlerse bana ulaşsınlar
:good::good::good::alkis::alkis::alkis::yahoo::yahoo::yahoo:

Mustafa kardeşim Allah razı olsun bilgiler paylaşım için yüreğine sağlık..

senin verilerin her daim yol gösterici oluyor uzun yolda yaptığın km ve servislerdeki savaşın taktir edilmesi lazım.

yakıt verilerini zamanla bizle paylaşırsan seviniriz. Birde hız sabitleyiciyi İstanbul'damı taktırdın sanırım şehirler arası yolculuğun oldukça çok senin başka şehirde ise bilgimiz olsun.

Murat abi ile tanışma şerefine nail oldum ayak üstü biraz lafladık combo kullananların özelliği paylaşımcı ve güzel insanlar olması.

Sinan üstadım emanetlerini Murat abiye teslim ettim artık leblebilerin başına bişey gelirse mesuliyet benden gitti:)

istanbul fatihte oturuyorum abi. ne demek araçlarımızdan faydalanalım istiyorum. ve uzun yolda 5de 1de ş.içi 10000 yapabiliyorum. bu sefer cruise control denicem. hedef 1200

emanetler için teşekkürler.zahmet verdik sizede.emanetleri hafta içi murat abiden alırım.tabi bana bişey kalırsa:D

Mustafa Bey inş toplantılarda tanışırız aracım yeni olduğu için ödemelerim var ama sizlerin önerileri ile zamanla eksikleri giderecem sağol bilgiler için.

Sinan'cığım valla Murat abi daha araca biner binmez hımm güzelmiş tadı demeye başladı artık gerisini sen düşün:)

bu arada tiyatro için park yeri ve bina bilgiside verdim Murat abiye siz yalnız gelirseniz yardımcı olurum.

Geri