Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Murat abi ben hafta içi izin aldığım için kendi makinemi okulda bırakmak zorunda kaldım iş çıkarsa ben yokum bari makine kalsın lazım olur diye ama arkadaşımında yarı prof makinesi var onunla çekimler yaptık bugün bunları verdi msn den ama hepsini alınca eklerim gerçi yaz gününden kalma 2000 bin civarında:) foto arşivim var ekle derseniz eklerim abi.

Murat abi Sinan kardeşimizin uyarısını valla göz önünde bulundurun kendime ayırdıklarım bitmek üzere ve sizinkilere ağzımın suyu akıyor yarın gelde kurtar abi lebebileri benim gazabımdan:)

Hehhh
1.KG Baklava Okey ise
Leblebiler sağ salim gelir rahat ol

Güllüoğlu'ndan mı pekiii ?...

Heheheheheheheh

nihat abi murat abiden kurtardık ama şimdi sen yapma bari tamam murat abinin leblebilerini götür afiyet olsun ama benimkilere dokunma nooluurrr:sorry:

abi tam tersine leblebiler bu denli kıymet göreceğini bilseydim kiloyla alırdım benimkilerden takfiye yapayım diye düşünüyorum az oldu diye:cry:

bu arada Murat abi yönetimdeki arkadaşlardan oyun için ne zamana bilet istiyorlar bilgi geldimi öğrenirsen sevinirim abi bende ona gere bakıp size bilgi veririm.

Konu hakkında hiç bir bilgim yok ki banlamak gibi site kurallarını bile bilmiyorum sanırım kavga gürültü gibi atışmalarda uyarı veren ve uymayanları atan kuralcı bir sitenin üyeleriyiz.

bu arada Murat abi yarın bekleniyorsun abi lise binasının karşısında genelde araç park yeri olur cumartesi günleri biraz daha sakindir buralar.sabah 08.30 dan sonra yerimdeyim haberleşiriz bulamazsanda okulu abi telden yardımcı olurum 0536 254 11 02

bu arada Murat abi gelecek diye bizim royali pis görmesin diye acıbademden bostancıya iyi temizlik yapan bir yer tiyosu aldım paydos edince gidemde royalimi temizletem.

zaman akşam güneşinin ufkun arkasında kaybolma anı,
an bizlerin fotoğraf karesinde donması gibi kısacık zaman dilimleri gibi değil, koşturmaca her daim devam ediyor beyaz sayfalar için yaldızlı imgelerden kaçınıp kral olanlardan ayrı ekmek teknesinin raf peteklerinde değirmen serinliğinde hınca hınç yüreklerdeki özgürlük ateşi ile dönen araç tekerleklerimizin sağlık afiyetinde görüşmek üzere tüm garaja iyi akşamlar.

Geri