Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hoşgeldiniz Alper bey garaj bugün sessiz kaldı pazartesi olmasından dolayı sanırım işler birikince yada dersler koşturmaca içersinde kaldı garaj sakinleri.

bugün cumada değil millet cumaya gitti desek hayrolsun.

Murat abi bir ara gözüktü sonra ışınlanma yoluyla kayboldu.

neydek gardaş çalışıyoruz. bugün çok yoğun nihatbey murat abi de yoğun galiba etrafta yok.inşallah öyledir.öbür ihtimali düşünmek istemiyorum.

Aleykümselam Samet Bey,

abi sanırım sihirli ayna ile leblebileri indirangandi yaptı Murat abi şaka bir yana Murat abinin arabasının maşallahı var oldukça modifiyeler yapmış koltık kılıfı çok hoşuma gitti ay başı abimle birlikte gidip yaptırcaz senin koltuk kılıfın varmı sinan üstadım.

yanlış anlamayın ama yıllardır opelciyim ben. benim aracım defalarca devir saati kırmızıyı görür kimsede 195 basamamıştır yüklü olduğu halde bugün yüksüz basılmıyor combolar ama ben aracımı her kullanmıa alıştırdım defalarca motora baktırıyorum bilgisayara sokturuyorum güncelliyorum ne co2 problem var nede herhangi bişeyde. 1022 kilometre yaptığımda bende inanamadım ama kanıtı belliydi ve diğer zamanlardada bunu denedim. ve tutuyor. yüzde 80i şehirdışı yüzde 20si şehiriçi yanlış anlaşılmasın. hepsi şehir içi değil. eğer ş.içisiyse 900 buluyorum bunların taktiğini sizlere daha önceki konularımda bahsettim ne yapmanız gerektiğini. isterseniz video bile çekerim

Mustafa bey, bende de combo1.3 combo cıty 20008 model spor paket ama bu kadar kılometre hıc yapamadım Depom suan 111 lira gb doluyor. OPet ten yakıt aldım bugune kadar. Euro dızelden baska bır yakıtta koymadım, yaptıgım en son 630km yol ben bu kadar nasıl fark oluyo anlayamıyorum uzun yolda da bır sefer 725 km yaptım ...Kilometreyi arttırmak için neler yaptınız ?

slm arkadaslarım bende. hafta sonu cumartesı gunu ankaraya gittim geldim.. istanbul maslakta fulledim.

ve maslakta km yi 0 ladım o anda dahil olmak uzere yolculugumuz boyunca hic yagmus kesilmedi
ankraya gittim hatta ankaranın son 40 50 km karlı ve zorluydu donuste ise bu yol uzamıs 60 70 km karlı ve buzlu hala donmustu ve 2. viteste seyir ettimm bitmesine yakıun sürede geri donus yolunca boluya yaklasmıstım
aracımı gene fulledim 110 ytl aldı 790 km yaymıstım..

ve hızımı karlı yol dısında 1 an olsun bile 100 110 un altına inmedim

Geri