Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
günaydın arkadaşlar.hava çok soğuk istanbulda.aman dikkat edin.akşam recep ivedik filmini izledim. aile ile gidilmeyecek ender filmlerden hele çocuklarla kesinlikle izlemeyin.yetişkinler için diyecek lafım yok.argo,küfür film tamamen bundan ibaret.herhangi bir konusu yok.beğenmedim.tabi herkes benimle aynı görüşte olmaya bilir.ama beğenmedim.:(

Sinan üstadım recep ivedik nasıldı kimi beğeniyor kimi küfürlü diyor ama sanırım yine bizleri güldürecek.

küfür konusu malasef hoş olmamış zati çok ağzı düzgün bir ortamda değil çocuklarımız, en iyisi seyretmemek yada tv de bipli bakacaz artık.

Hayırlı Günler;
Tüm Garaj sakinlerine
Bu aralar işler yoğundu uğrayamadım

Sinan biletler ve leblebin bende merak etme

çok şükür rahatladım murat abi az kalsın leblebileri yemeden üstüne su içeceğim sandım.
senden nasıl alırım biletleri?

Murat abi hoşgeldin sefalar getirdin valla şarkı bile yazacaktım gittin de gelmedin diye özledik abi ama tabi önce ekmek teknesi alın terimiz bolca aksın ki kazançlarımız o ölçüde combomuza yansısın:)

Herkese hayırlı işler, benim fazla sesım cıkmıyo ama garajı takip ediyorum. Bundan sonra inşallah daha sık aranızda olacam .

üstadım her zaman bekleriz bende çok uzun zaman üyesi değilim garajın ama artık müdavini oldum..

imzanızda isim gözükmediği için hitap etmek zor oluyor zati isim eklemek site kuralı sanırım.

sessiz arkadaşımızın açtığı garaj sessiz kalsada elbet hareketlenecek dostların işlerini yoluna koyması ile.

Geri