Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Allah acil şifa versin.
hasta olmak ülkemizde dert yaradan hastaneye hapishaneye yatak döşeğe düşürmesin bizimde valide 3.5 senedir kanser ve sol taraf felçli yatıyor ve son bir haftadır bazen bilinç ve ses gitmeye başladı insanın pisikolojisi neyi düşüneceğini hatta nasıl dua edeceğini bile şaşıryor ölümünde hayırlısı diyip sabır diliyoruz.

validenize allah şifa versin.hasta yakını olmak hasta olmaktan daha zor bir durum.bizim de bir nevi sınavımız bu hep diken üstündeyiz.çaresi bulunmayan bir hastalık ta bizim başımızda ablamda mevcut.

Allah çare diye dua edenlerin isteklerini dualarını geri çevirmesin..

aynen söylediğiniz gibi Sinan Bey hasta yakını olarak sınavdayız yaradan hastalara şifa bizlere kolaylık versin.

tşk^ler Sinan Aßi.! :) ßizde Dün ßayaı Yedik Soğuğu ßuluşma Yaptıkta.!:D

İşleri ve sağlık afiyeti yolunda olsunda daimi garaj sakinimiz Murat abimiz tez vakitte gelir inş yine bizlere huzur gülücükler ve bol paylaşımlar yapar.

Oyuna geldiyse beğendilermi çok merak ediyorum ben hafta içi ses kaydı için oyuncaların yanına gittim şu ana kadar bu oyun 81 ilde gösterime girmiş ve toplamda 950 bin kişi seyretmiş ve ben oyunuda beğendim oyun sonu verilen eti kekide kekin içindeki çikolata harikaydı dayanamadım arkadaşa rica ettim bir kutu verdi bana:)

Selamınaleyküm Sevgili Arkadaşlar;

Geçtiğimiz haftayı işler nedeniyle yoğun geçirdik
Ama arada sırada girmeye çalıştım

Şimdi bir özetleme yapalım

Sinan çok geçmiş olsun, nasıl oldun iyimisin ?..

Nihat çok teşekkür ederim Cumartesi günü gittik oyuna çocuklarla çok güzeldi, gerçekten çocuklar için gitmeye değer..
Sana baktım ama göremedim

ben kızım ve yeğenim e söz vermiştim gideceğiz diye ama kısmet olmadı.güzel vakit geçirmenize çok sevindim.

Geri