Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Aleykümselam.

Murat abi garajımıza hoşgeldin sefalar getirdin valla özledik abi seni.

okulumuza gelmene tiyatroyu oyunu beğenmenize çok sevindim evet bende oyunu beğendim çokça çocuk oyunu seyrettim ama bu oyun sadece çocuklara gülmeyi değil mesajlar içeren iyi seneryosu olan periside çekici) abi ses kaydına gittiğimde peri gibi benide büyüledi:) hoşdu yani oyun.

Sinan üstadım bilet kesilen yeri aradım bu hafta sonu cumartesi ve pazar günü oyun var biletlerin hepsi bitmiş ama Nihat kardeşin gelirsen seni içeri alacak hem iade biletler olabiliyor ki olmazsa ben sandelye koyarım merdivene koltuklar dolu olursa yine seyrettiririm combocu dostuma..

cumartesiye ok dersen sinan kardeşim buluşur tiyatroya birlikte gireriz.

Murat abi beni ararsın sanmıştım gerçi çekim işi çıkmıştı fotoğrafçıya baskıya ordan hastane ziyaretine gittik cumartesi yoğundum ama bir daha ki oyunda heberleşelim abi azcıkta olsa konuşmak dertleşmek güzel oluyor.

Nihat'çığım Cumartesi günleri müsait olabiliyorum genelde
Olmazsa bir daha ki haftalarda görüşür arabanın işleri ile de ilgileniriz
O tarafa da yolum düşerse bir kahve içmeye gelirim

Bence Sinan'ın haftaya oyuna gitmesi gerekir. Ama tabii ki sağlık sorunları ne durumda o da önemli

abi her zaman beklerim bende cumartesi günleri diğer günlere bakarak genelde daha rahat oluyorum iş sıklıkla çıkmaz.
sana kendi formülümle demlenmiş farklı bir demli çay ısmarlarım afiyetle içeriz abi.

abi ay başı ödemeleri yapayım elimde kalan tutara bakıp senden koltuklara kılıf için yardım isteyecem.

Sinan arkadaşımız inş şifa bulur iyileşir sağlık afiyetle işine ekmeğine sarılır.
bu hafta olmasa sonraki haftalarda belki çocuk oyunu ama kesinlikle yetişkin oyunu olacaktır haberleşiriz yer ayırtırım ben sizlere abi.

Günaydın garaj sakinleri...herkese hayırlı işler...ben malesef 10 gün izindeyim işler durgun evde istraat ediyorum...

Eyvallah Sağol Nihat'çığım

Bu arada Alper Kardeşimiz ne yaptı aracına

LED'ler ne oldu
Başka bir şeyler daha yapacağım demişti ama ?...
Alper'e de sevgiler gönderelim

Merhaba Yılmaz;
İşlerde her alanda biraz durgunluk var
Hayırlsıyla diyeceğiz

Sevgilerle

Kısmet bakalım ne olacak...herkes için hayırlısı...inşallah en kısa zamanda işler yoluna gierde herkes rahat bi nefes alır...ne fabrikaların nede serbes piyasanın tadı tuzu kalmadı...her iki taraftan da işlerim kötü...Allah bu günnlerimizi aratmasın...beterin beteri vardır....

Yılmaz Bey hoşgeldiniz;

işlerinizin bozulmasına üzüldüm geçmiş olsun inş en kısa sürede eskisinden daha verimli şekilde ekmeğinizi kazanırsınız.

ülke genelindeki olumsuz atmosferin memleketimizi malasef daha aşağı çekmesi tüm yurttaşları çaresizce bir beklentiye işsizler ordusuna dönmemize neden oluyor inş daha refah huzurlu yarınlara çocuklarımıza ülkemizi emnaet edebiliriz.

Murat abi Alper kardeş görebildiğim kadarı ile aracına bir eklenti yapmadı yada garaja yazmadı tabi gözümdende kaçmış olabilir garaj biraz sessiz kaldı böyle olunca bizlerde sıklıkla gelemeyebiliyoruz.

Geri