Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
cruise control takıldımı? :) sorun oldumu? tesisat çekildi mi?

Aynen buradaki yetkili serviste 150 TL'ye taktırdım. İstanbulda sizin söylediğiniz yerde taktıracaktım ama git gel gene aynı hesaba gelecekti. Birde ileride bir sorun olsa tekrar istanbula gelmem gerekecekti. En iyisi 3 kurus fazla olsun burda olsun dedik.

Valla tesisat çekildi ama sanırım kolun olduğu yere beyinden tek bir kablo cektiler o kadar. Daha sonra Cruise Control olan sinyal kolunu takıp Tech2 cihazın bagladılar. Daha sonra teste çıkıp test ettik herhangi bir sorun yoktu. Bugünde uzun yolda kullandım. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım gayet memnunum.

Aynen buradaki yetkili serviste 150 TL'ye taktırdım. İstanbulda sizin söylediğiniz yerde taktıracaktım ama git gel gene aynı hesaba gelecekti. Birde ileride bir sorun olsa tekrar istanbula gelmem gerekecekti. En iyisi 3 kurus fazla olsun burda olsun dedik.

Valla tesisat çekildi ama sanırım kolun olduğu yere beyinden tek bir kablo cektiler o kadar. Daha sonra Cruise Control olan sinyal kolunu takıp Tech2 cihazın bagladılar. Daha sonra teste çıkıp test ettik herhangi bir sorun yoktu. Bugünde uzun yolda kullandım. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım gayet memnunum.

hayırlı olsun iyi günlerde kazasız belasız kullanmanız dileğiyle...

cümleten hayırlı cumalar...

şu cruise işine gireyim diyom ama aracımı %90 şehiriçi kullanıyorum.
geçen hafta yetkili servisteydim silecekleri değiştirdim.. Cruise sordum 150-tl yarım saatte de takarız dediler.. uzun yolda süper olur ama çok sık çıkmıyorum..

Alper hayırlı olsun inşallah.. Ayrıca sana bişi sorcam bu tec2 cihazı ile aktif hale getirdiğin özellikler için ek ücret talep ettiler mi? Yarın bende bir problem için servise gidecemde gitmişken yaptırayım diyorum..

Ayrıca arkadaşlar bilmediğimiz aracımızda başka aktif hale gelebilecek ve kullanılabilecek başka özellik varmı? bilenler yazabilirmi?

Son düzenleme:
herkesin sabah şerifleri hayrolsun.

arkadaşlar 24 şubat salı günü canım validem bana can veren Annemi kaybettik mekanı cennet yattığı yer nurla dolsun.
son görevimizi yerine getirdik baba vatanına çorum kargıya gidip son yolculuğuna uğurladık annemizi.
tüm dostaların duasını vefat eden geçmişlerimiz için rica ediyorum şimdiden Allah razı olsun.

Mekanı cennet olsun inşallah...
Allah (cc) geride kalanlara uzun ve sağlıklı bir ömür versin..

nur içinde yatsın Allah rahmet eylesin.geride kalanlara uzun ömür ve baş sağlığı diliyorum.

herkesin sabah şerifleri hayrolsun.

arkadaşlar 24 şubat salı günü canım validem bana can veren Annemi kaybettik mekanı cennet yattığı yer nurla dolsun.
son görevimizi yerine getirdik baba vatanına çorum kargıya gidip son yolculuğuna uğurladık annemizi.
tüm dostaların duasını vefat eden geçmişlerimiz için rica ediyorum şimdiden Allah razı olsun.

allah mekanını cennet eylesin, kalanlarada allah sabır, huzur ve sağlık versin

Allah razı olsun dostlar sağolsun,
sağolun kendi ailem gibi duygulandırdınız beni eksik olmayın sevdikleriniz sağlık huzur ile yanı başınızda olsun.

tüm ahirete göçmüş yakınlarımızın mekanı cennet olsun.

Geri