Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Allah Rahmet Eylesin Nihat Kardeşim. Mübarek günde tüm dualarımız rahmet olarak gitsin. Yüce Mevlam geride kalanlara sağlık sıhhat versin.

Niye daha önce haberimiz olmadı yanına gelirdik
Böyle günlerde dostluklar-arkadaşlıklar lazım

Murat abi allah razı olsun eksik olmayın sağolun varolun.

validem 3.5 senedir yatıyordu son bir hafta ağırlaştı salı öğlene doğru ruhunu teslim etti belediyeye git dr getir mezarlık müdürlüğüne git vs vs derken akşam 17 oldu hareket ettik çoruma.

bu sabah 05 de geldim abi birde benim başıma böyle birşey ilk dafa geldi insan konuşamıyor bile.

dularımız sevdikerimizle olsun.

Garaj sakin gerçektende .hep beraber toplanıp şu hız sabitleyici işini çözsek diyorum biri abilik yapıp toplasa olmazmı. fiyatını konuşsa makul bir fiyata anlaşır hepimiz taktırırız.

Sinan, bu konuyla ilgili Mustafa yardımcı olur
Ona PM at

Ben şimdilik taktırmayı düşünmüyorum

herkesin sabah şerifleri hayrolsun.

arkadaşlar 24 şubat salı günü canım validem bana can veren Annemi kaybettik mekanı cennet yattığı yer nurla dolsun.
son görevimizi yerine getirdik baba vatanına çorum kargıya gidip son yolculuğuna uğurladık annemizi.
tüm dostaların duasını vefat eden geçmişlerimiz için rica ediyorum şimdiden Allah razı olsun.

Başınız sağolsun...Allah rahmet eylesin...mekanı cennet olsun...Allah geride kalalara sabır ve sağlık versin...Bu mubarek cuma gününde tüm ölmüşlerin ruhuna dua edelim...

ßaşınız Sağolsun Nihat Aßi Allah Geride Kalanlara Sabır,Sağlık ve Huzur Versin.!:(

Herkese iyi dilekleri için teşekkür ederim. Allah hepimize inşallah en hayırlısını verir.

cümleten hayırlı cumalar...

şu cruise işine gireyim diyom ama aracımı %90 şehiriçi kullanıyorum.
geçen hafta yetkili servisteydim silecekleri değiştirdim.. Cruise sordum 150-tl yarım saatte de takarız dediler.. uzun yolda süper olur ama çok sık çıkmıyorum..

Alper hayırlı olsun inşallah.. Ayrıca sana bişi sorcam bu tec2 cihazı ile aktif hale getirdiğin özellikler için ek ücret talep ettiler mi? Yarın bende bir problem için servise gidecemde gitmişken yaptırayım diyorum..

Ayrıca arkadaşlar bilmediğimiz aracımızda başka aktif hale gelebilecek ve kullanılabilecek başka özellik varmı? bilenler yazabilirmi?

Ben serviste araca montaj yapılırken başındaydım. Tech cihazını bağlayan usta sağolsun çok ilgiliydi. Bana bu tarz özellikler oldugunu istersem aktif edebileceğini söyledi. Herhangi ek bir ücret ödemedim.

Bende çok fazla şehir dışına cıkan biri değilim ama gerçekten çok faydalı ve rahat bir özellik. İmkanınız varsa tavsiye ederim.

herkesin sabah şerifleri hayrolsun.

arkadaşlar 24 şubat salı günü canım validem bana can veren Annemi kaybettik mekanı cennet yattığı yer nurla dolsun.
son görevimizi yerine getirdik baba vatanına çorum kargıya gidip son yolculuğuna uğurladık annemizi.
tüm dostaların duasını vefat eden geçmişlerimiz için rica ediyorum şimdiden Allah razı olsun.

Başınız sağolsun. Allah sizlere sabır, annenizinde mekanını cennet eylesin.

Arkadaşlar çok eski değilim bu sitede ama tuaf bir sıcaklık var belkide buna aracımızı çok sevmemizinde katkısı var.
tüm içten sıcak duygularınız için Allah razı olsun.

Sevdiklerinizle huzurlu sağlıklı bir akşam diliyorum.

Geri