Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
:D Kargoya Selamımı Söyle Aßi:D :p İşin esprisi taßiki:D
tşk^Ler Sinan Aßi Düşünmen Yeterli

herkese slmlar .. nasilsinizz millett gorusmeyelii.. gerci sinan abimi gordum oo ii onu biliyorum daa...

ayrica sinan abii sayende gece stresten uyuyamadim elinee saglik tatli guzeldii.. ama rejimi nasil bozdum diee stres yaptim :D:d

ama senin canin sag olsun.

:Dkardeş kusura bakma bozdurduk dieti ama misafir gelmişsin boş karşılamak olurmu.bunu bulamayanlarda var(mesut).:D

saka rejim bir yana gostermis oludgu misafirperverliginden dolayi kendisine tsk ederim...+ sinan abimin is arkadasina tsk ederim o da cook ilgilendii sagolsun... bir gun de ben beklerim... veya murat abiye gidelimm :D:D

Cumartesi Hariç her gün iş yerindeyim beklerim gelin

Egemen müsaitsen bu gün de gelebilirsin

su anda aksamkii dersee calsiiyorum abicim .. dun hoca yapmamizz gerekenn cooooookkk ornekk verdii de onlara kasiyuorumm

benim cum cumartesi pazar kursum olmadigi icin yarin gelebilirim yarin aksam dersim yok cunkuu... ama gene de fazla kalamam tabii :D:D

arkadaşlar 11 senedir karaköydeyim bu muhteşem buluş baklava birtek bana yaramıyor.gördünüz kara kuru bişeyim.egemen senin sohbet ettiğin kişi gökhan bey şirket ortağımızın oğlu.

baklavalar yendikçe tadımız nasılda artıyor afiyet şeker olsun tatlı yiyelim tatlı konuşalım diye boşuna ses vermemiş atalarımız zaman tünelinden.

Murat abi sonax bu haftamı yaptıracaksın yoksa bir süre daha bekliyecekmisin şilede bak abi her yere mangal dumanı bulaşır söyleyim:)

Son düzenleme:
Geri