Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hayırlı cumalarımız olsun,

günümüz yağmurlu barajlarımız dolum sürecinde iken bizlerde güzel paylaşımlarla garajımıza renk katalım.

akşam maçı seyretmedim aşırı motivasyon kokusu alıyorum bir zaman sonra futbolcularda bu durum ters teper kadıköye varmadan ayağınız kayacaktır olduki geldiniz kadıköye benim özel kombineyi geçirmeye çalışcam ama bir galatasaraylı arkadaşa söz verdim final maçı onun.

arkadaşlar sizce combo da güzel durur mu bilgi verirseniz seinirim ona göre bugün alıcam

bende ahşap görünümlü teyp kısmı farklı bir havası var,
450 iyi rakam sinan mp.3 cd çaları 200 almıştı sanırım, ilanda pazarlık payı var yazıyordu rakam biraz daha düşerse cazip gibi geliyor ki servis fiyatını görünce insanın dudakları uçukluyor.

Murat abi sonax yaptırdınmı yağmurlu istanbulda güneşi beklersin belkide abi maşallah bu sene bereketli ülkemiz arabayı yıkamaya bile fırsat bulamıyoruz abi.

Nihat senin dediğin gibi SONAX olayını mangal sonrasına bıraktım
Malum dediğin gibi yağmur-çamur

s.a hayırlı cumalar.akşam az kalsın yeniyorduk.tüh be emre gene yaptı yapacağını.keşke song gitmeseydi:D

hayirliii cumalarrrr nasilsinizz millett bende servisteyimm servisten yaziyorum arabanin eksikleri yapiliyor ogleden sonra. araci muayeneye goturmeyi planliyorumm

murat abicimm p.m den tel ulastirabilirsen biraz da olsa ugrayabilirim sana..

senin icin sorun olmazsa yogun degilsen

Bu maç gene klasik türk filmine döndü,bizimkiler heyecan olsun ,taraftar gelsin diye mütün uluslar arası maçlarında böyle yapıyor.artık bir hafta bunu yazar çizeriz.

Geri