Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
günaydın garajın güzel insanları sabahşerifleriniz hayrolsun köylerimizdeki akan soğuk sular tadında paylaşımlarla garajımız renklensin.

Murat abi bu hafta içi hız kontrol sistemi takılacak kılıf için ilk fırsatta Murat abey geldim gayri deyip kapını çalacam.

bu arada herkesin bakışı zevkleri farklılıklar gösterebilir ben evde duvarı kırıp içine 105 litrelik akvaryum sokmuş birisiyim daha royalime zamanla Allahın izni ile çok eklemeler yapacam.

Son düzenleme:
S.A Hayırlı günler .cumartesi günü zorda olsa mp3 çalar ve lastikleri değiştirdim.hafta içi tamponuda boyattırsam bu gazla sanırım bir müddet giderim.mp3 çalar bizim combolara uymadı yazılım yüklendi öyle çalıştırabildik.

teşekkürler murat abi saol.nihat abi maşallah olayı aştı krom tampon ,hız sabitleyici,yakında jantlarıda alır,mehmet abiye chip yaptırır,daha kimse tutamaz onu

saygılar sevgiler abilerim,
Sinan hayırlı olsun mp.3 çaların ve lastiklerin güzel sağlıklı sürüşler eşliğinde kullanmanı dilerim,
mp.3 arşivimden yada bulamadığın şarkı varsa söylersen sana cd yapmak isterim iş yerimde vaktim oluyor.
Sağolsun Mustafa kardeşimizin sayesinde royalimin yüzü biraz güldü valla çok yardımcı oldu iki telliye hayatımda birkaç kez gitmiştim atla gel dedi bende gittim iyiki gitmişim çok süper bir servis ve Harun usta inanılmaz ilgili birisi orjinal parçalar kablolar takacak ve öyle kabloları uyduruk dışardan yada zarar görecek şekilde çekmiyecek,
abiler daha kullanmadım hız kontrolünü takılınca test edecem ama uzun yolda sanırım araba sürmek zevkli olacak sol işaret parmağımla gaza basacağımı hiç düşünmemiştim:)

Murat abi fotoğrafları bekliyoruz araca yazdırdığın yazıyı merak ediyoruz sen söyledikten sonra bende ne yazabilirim diye düşünmeye başladım (Nihavent Combo) F.F. Ferdici Fenerli Combo) Seni Seviyorum Royalim) gibi:)

Nihat yakışır Kardeşim
Hepsini yaptırdıktan sonra
Fotoğrafları bir görelim Canavar Royali

Hafta sonu aracaı yıkatıp fotoğrafları çekecektim ama yağmur yağdı

Murat abi sağolasın garajın güzel insanları sayesinde paylaşımlarımızla araçlarımıza katkılar yapıyoruz.
güneş elbet şehrimizi ısıtacak bizlerde köpüklü sabunlarla yıkayacaz araçlarımızı dün tam niyetlendim yıkayım diye yağmur çiseledi haftaya pazara kaldı temizlik.

Geri