Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
güle güle aziz dostum sağlık huzurla gidesin iyi akşamlar.

bizimde mesai dibi gözüktü yol alırız birazdan royalimle ona şekerli kılıflar alacaz Murat abisi ile daha haberi yok royalin süpriz olacak:)

evet vakit hazan vakti ayrılıklar her daim üzüntü vermiştir ama garajımız dostlarımıza emanet yarın bizde açarız kepenkleri.

Murat abinin yanına gidiyorum bir kaçta foto çekelim combolarımızı garaja buyur ederiz yarın.

sağlık huzur tüm opelci dostlarla olsun iyi akşamlar.

Combo_Murat abinin telefonunu bilen var mı arkadaşlar ???

murat abideki gibi benim arabada su almaya başladı paspasların altına.. murat abinin gittiği ustanın telefonunu istiycem de... pm attım ama 2 3 saattir bakıyorum online olmadı.. biranevvel telini bulabilirsem iyi olcak...

sağolun varolun..

sis farı yaptırdım ya mustafa.. içeriye düğme çekilmişti motorun ordan.. büyük ihtimal ordan su alıyo... şöför ve sol arka yolcu tarafında paspasların altı göl gibi :(
tam da orda 1.5 luk su şişesi vardı dedim heralde ordan dökülmüş, aldım elime süngeri çektir babam çektir bayağ bi su çıktı.. neyse gaste falan koydum iki gün sonra yine baktım hala ıslak.. yine süngerle epey bi su çıktı.. geçen pazar sabahı saat 5 te evin önüne geldim bi bakıyım dedim yine aynı durum sabahın o saatinde elimde sünger ben su çekiyorum (allah çektirmesin) bugün yine aynı durum falan.. habire yağmur yağıyo bu ara arabada habire su emiyo...
bugün opel servisine gittim arabayı ziebarta vericez suyunu çekcekler, burda da 3 4 saat bakılcak tam nerden su alıyo diye en az 250 lira masrafı var dediler..
siz siz olun arabanın orjinalliğiyle oynamayın sonra çıkıyo işte acısı.. 35 liraya bağlatan yer vardı sisleri gittim iyi yer diye arkadaşın tavsiye ettiği yerde 60 lira verdim bağlatma parası sonuçta başımıza iş aldık yine

ßu Satte Murat Aßiyi ßulmak ßiraz Zor Olur Gißi Dragon(yavuz abiye) falan sor istersen numarasını.! Aßi

ctrye götür benim adımı ver halletsinler çok kişiye yaptırdım ama öyle bişey olmadı

ilginiz için teşekkürler arkadaşlar...

kadırgada babamın arkadaşının reno özel servisi var yarın bi oraya götürcem, yalnız murat abinin olayı benimkiyle aynı.. onunda sis farına düğme çekilen yerden su almış falan, ustası tecrübeli bu konuda hani işim çabuk hallolur hemde fiyatı uygunsa direk oraya götürüyüm diodum ama ne murat abi nede dragon falan online deil malesef.. ctr a elektrikli ayna işi için gidicez mustafa :D gerçi bu sis farından sonra gözüm korktu arabanın orjinalliğini bozmak biraz riskli iş

Geri