Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
abi tanıdık yer.. dost işi yani.. bakar eder ufak işse halleder.. gerekirse yönlendirir.. geçen yağınıda orda değiştirdik..

Günaydın güzel insanlar sabah şerifleriniz hayrolsun garajın müdavinleri saygılar sevgiler.

Meftun Bey geçmiş olsun Murat abi birazdan gelir size bilgi verir akşam birlikteydik bu yüzden akşam yazınızı göremedi evden nete giriyormu tabi onuda bilmiyorum.
bu arada bende Çorum Kargılıyım komşu ilçenizden yani hemşeri sayılırız toplantılarda tanışalım abim.

dün akşam mini bir combo buluşması yaptık Murat abi ile sağolsun o soğukta ilgilendi bizlerle ümraniyede imalatçı kılıfçı arkadaşına gittik,
çeşitli rakamlarda ve renklerde kılıflar var kesinlikle tafsiye ediyorum gidip aksesuarcıdan almak mantıklı değil sonuçta adamlar kar payı koyuyorlar.

80 TL ye 140 TL ye vardı ben 140 olanı seçtim adam sağolsun 110 indi direksiyon içinde deri kılıf aldım ve ön koltuklara hasır, hasırların tanesini 10 liraya verdi yani 140 liraya royali dış faktörlerden gelecek darbelere karşı koltukları korumuş olduk tekrardan Murat abiye çok tşk ediyorum.

fotoğrafları birazdan ekliyecem.

çalışanlara emekçi dostlara öğrenci arkadaşlara Allah kolaylık versin.

img5350s.jpg

img5351.jpg

img5354n.jpg

img5359.jpg

img5361g.jpg

otomatik pozlama

img5348.jpg

ürün büyük yada küçük geldiği yerlere müdahale edilerek koltuğa tam oturacak şekilde takılıyor.

img5346d.jpg

40 dakika gibi sürdü tatlı bir sohbet ile tabi biraz uzadı işlem.

img5340r.jpg

Murat abinin beklenen şarkı gibi beklediğimiz güzel yazısı ben çok beğendim yaptırdığı kişide anadolu yakasında bende isterim diye tutturacaktım da akşam ayıp olur diye söylemedim abi süper olmuş güzel sürüşlerde herkes görsün güzel combondaki yazını.

img5338y.jpg

img5345z.jpg

img5337l.jpg

Abi süpersin ya valla benim araçta sudan başka bişey yok senin araç mangala hazır kıta bekliyor.

Son düzenleme:
Murat abim günaydın abi benim mesleğim bu sen mangal partisinde gör çekmediğim opelci kalmıyacak:)

abim mail adresini verirsen fotoğrafları göndereyim sana.

tekrardan akşam için tşk ederim sağolasın abiciğim.

S.A hayırlı günler. nihat abi hayırlı olsun kılıflar.murat abi yazı on numara olmuş. bu arada bütün combolar d ile başlıyor galiba plakada.

geldim abiler geldim.bugün biraz keyifsizim çocuğunmu var derdin var.benim kız alerji olmuş az sonra eve gideceğim oradanda doktora.

Sinan yeni gördüm kusura bakma Geçmiş Olsun
Aman bu havalar çocuklar için en tehlikeli havalar
Tekrar geçmiş Olsun

Geri