Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
geldim abiler geldim.bugün biraz keyifsizim çocuğunmu var derdin var.benim kız alerji olmuş az sonra eve gideceğim oradanda doktora.

Sinan yeni gördüm kusura bakma Geçmiş Olsun
Aman bu havalar çocuklar için en tehlikeli havalar
Tekrar geçmiş Olsun

sinan kardeşim ben yanlış okumuşum bende diyorum ya Murat abinin erkek çocuğu var diye biliyorum akşam aracının arkasında isimlerini okudum karıştırmışım pardon arkadaşlar.

evet karışıklık oldu pardon.

mevsim öyle esnekki eve gidiyorum hatun hasta abimlere gidiyorum yengem hasta her evde bir hasta mevcut.

her şiir sever ucundan da olsa şairdir ve şiir yazmak kadar okumakta insana çok haz verir.

Sinan özelden tel verirsen cumartesi görüşelim abi bakarsın jantları almış kapına dayanmışım mini bir buluşmada esenler tarafında yaparız.

tel nonu sinan aldım tşk ederim bende verdim cumartesi gelirsem sende uygun olursan görüşürüz ararım ben seni.

ok.beim iş yeri karaköy de ev esenler tarafında o tarafta olursam hemen koşarak gelirim yanına

img5369.jpg

bugünde şükür güneşin trakyadan kaybolmasına şahitlik ettik yarına hayırla güzelliklerle garajımıza gelmek üzere herkese balıklarımın huzuru tadında güzel bir akşam diliyorum iyi akşamlar.

Geri