Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hayırlı akşamlar abi. birde şu kolbastı olayını çözebilsem çok iyi olacak 3 yaşındaki kızım öğrendi ben çözemedim gitti.
:D:D:D:Ddoğdum doğalı trabzonda sayılırım ve bende hala cozemedim
verebileceğim tek tiyo oynarken tamamen dagıtacan hiç bisey dusunmeyecen cunku akıllı adamın oynayacağı bisey değil:D

arkdaslar yaw belki daha onceden tartisilmistir bilmiyom ama
camlara film taktırmak istiyom nedir kac paradir bilginiz var mi
oyle simsiyah olanlardan degil ama biraz açık olacak anlamıstırsınız neyi kastteğimi??

arkadaşlar günaydın. cam filmini her yerde yapıyorlar ama güzel olmuyor.benim eski araçta orjinal amerikan vardı çok özenerek yapıldı 2006 yılında 500tl vermiştim.şimdi daha ucuz 250-300e halledersin.

günaydın garajın güzel yürekli insanları sağlık huzur ve combolarımızla güzel sürüşler eşliğinde bir gün diliyorum.

18. mart bu güzel günün anısına tüm canlarını vermiş atalaramıza rahmet diliyorum sayelerinde hür ve özgürüz ruhlarına fatiha okumayı ihmal etmeyelim.

bugün günün önemi ile ilgili dört tane tören var garaja aralıklarda gelir dostları özler hasret gideririm.

nihat abi günaydın.evet çanakkale zaferinin yıl dönümü.millet olarak zafere imza atan atalarımıza çok şey borçluyuz.

arkadaşlar günaydın. cam filmini her yerde yapıyorlar ama güzel olmuyor.benim eski araçta orjinal amerikan vardı çok özenerek yapıldı 2006 yılında 500tl vermiştim.şimdi daha ucuz 250-300e halledersin.

günaydın garaj...

ben de 2007 de yaptırmıştım...m50 numaralı güvenlik filmi yaptırdım aracın tamamını ön cam dahil...şeffaftan sonraki en açık renk...imzadaki hali...300tl ya mal olmuştu... fuar fiyatıydı...solar master...

anaaaa yeni gördüm .:oMesut güle güle 1000.allah kaza bela vermesin.sisleri taktır.daha hoş duruyor sislerle haberin olsun.bizim burada araba yıkatmaya korkuyoruz.geçen gün bizim patronun arabayı yıkattım passat cc on dakika sonra yağmur yağdı:D

Aßi Sisler xenon angel falan hepsi Aßim askerden geldikten sonra inşallah

o zaman hiçuğraşma ona yapacağın masrafa değmez model değiştir daha iyi.çünkü bahsettiğin şeyler işçilik hariç 600-700 tutar.ben mp3 çaları aldığıma bile pişman oldum.180 cihaz a verdim 100 yazılım yükleme 20 tl montaj 300 tl ye mal oldu uyduruk cd30 mp çalar.

:s ßen Sana Dedim Orjinale Gerek yok Diye ßitane Çerçeve Alıcaktın mak. 50 ytl ßitanede mp3 teyp çok güzzel olucaktı.!

Geri