Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Combomuzun kodları ile birlikte orjinal aksesuarları. Belki lazım olabilir.

23vyh4h.jpg

arkadaşlar sizle paylaşmak istedim aracımın üstünden çok ses geliyordu tavan sesi dün bi döşemeciyle anlaştım içini komple ses yalıtımı yaptırdım süper oldu ses gelmiyor hızlı müziklerin bass sesi daha çok duyuluyor herkese tavsiye ederim toplam 2 saat sürüyor ama deyiyor yaptığınıza yaptırmak isteyen ö.msj atsın

günaydın tüm garaj sakinlerinin günü aydınlık işleri yolunda sağlık afiyetler her daim yanı başınızda olsun.

akşamları garaj biraz daha hareketli oluyor kıskanıyorum evden nete girenleri neyse bizde gündüz ve cumartesi nöbetçileri olarak Sinan kardeşimle her daim buradayız.

Murat abi pazar sabahı oyu verip kahvaltımıda yapınca güneşde inş merhaba diyecek alacam suyu sabunu elektirik süpürgesini mis gibi yapacam royali parlayınca çekerim elbet paylaşırım garajla ama en çok yan demirler nasıl duracak çok merak ediyorum.

Yılmaz bey sahibinden com şimdi almasanız bile yoklayın hem marka hem modeller hakkında ön bilgi edinmiş olursunuz tayvan ve çin malı kaynıyor piyasada ve öyle çokta ucuz değiller tanesine 150 civarı istiyorlar alabilirseniz önce Alman olmadı Japon en son Türk malı cms il kor metal KM alın gönül rahatlığı ile kullanırsınız şimdiden hayırlı olsun.

günaydın tüm garaj sakinlerinin günü aydınlık işleri yolunda sağlık afiyetler her daim yanı başınızda olsun.

akşamları garaj biraz daha hareketli oluyor kıskanıyorum evden nete girenleri neyse bizde gündüz ve cumartesi nöbetçileri olarak Sinan kardeşimle her daim buradayız.

Murat abi pazar sabahı oyu verip kahvaltımıda yapınca güneşde inş merhaba diyecek alacam suyu sabunu elektirik süpürgesini mis gibi yapacam royali parlayınca çekerim elbet paylaşırım garajla ama en çok yan demirler nasıl duracak çok merak ediyorum.

Yılmaz bey sahibinden com şimdi almasanız bile yoklayın hem marka hem modeller hakkında ön bilgi edinmiş olursunuz tayvan ve çin malı kaynıyor piyasada ve öyle çokta ucuz değiller tanesine 150 civarı istiyorlar alabilirseniz önce Alman olmadı Japon en son Türk malı cms il kor metal KM alın gönül rahatlığı ile kullanırsınız şimdiden hayırlı olsun.

günaydın garaj...herkese hayırlı işler...

tavsiyelerinizi deyerlendiricem...tşk.:good:

günaydın arkadaşlar.hava gene yağmurlu.birazda buruk bir gün. muhsin yazıcıoğlu ve yanındakilerin Allah yardımcısı olsun

sabah yazmak istedim siyasi olur diye yazmadım ama gerçekten ülkemiz için varlığı önemli olan Muhsin Yazıcıoğlu ve yanındakiler inş sağlıklıdırlar Allah sevdiklerine bağışlasın ordakileri.

düşünüyorumda iyi insanların başına hep bişeyler geliyor Menderesi yaşatmadılar Adnan kahveci ters yola girip rahmetli oldu vali yazıcıoğlu ise daha çok yapacakları vardı.

Geri