Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sinan dostum güzel oyundu sene içersinde oluyor haber ederim garaj sakinlerine ve tüm opelci dostlara.
bu tarafa arabayla gelmek sorun olursa metrobüs çok yakınımızdan geçiyor atlar gelirsin istersen ailece gel oyun sonu ben kardeşimi eve bırakırım royalimizle.

img0650r.jpg

güzel olur özellikle yazın çünkü kışın insan evden çıkıp işe gitmeye bile üşeniyor.haksızmıyım

evet uzun kış günlerinde eve kapalı kalıyoruz zati bebeler nemden bile kapıyorlar hastalıkla hastanelerde koşturmak kolay olmuyor.

bu yaz herşey Allahın izni ile çok güzel olacak,
şile mangalı şimdiden gözlerimin önünden geçiyor neşe ile geçecek.

19 Nisan pazar günü Şilede mangal yapmayı isteyen arkadaşlarımız için konu açılmıştır :D

Katılmak isteyenler isimlerini yazdırabilirler

Murat abi tavlasını şimdiden koltuğunun altında taşıyor derslik odası bile olacakmış:)

abi bizde kuru odun stoğu falan yapalım sensiz mangalın tadı olmaz Sinan dostum mangal deyince direk aklıma geliyorsun:)

kısmetse gelmeye çalışırım ama ailecek gelinecek galiba benim çocuklar dayanamazlar .

Sinan isteyen ailesi ile isteyen çocukları ile isteyen tek gelecek biz ailece ve arkadaşımda ailesi ile birlikte gelecek güzel olacak.

o taraftan Mustafa tek gelirse birliktede gelebilirsiniz konuşmak lazım.

19 Nisan'da Hep Beraber Olalım
Havalar da iyi olursa süper olur
Çocukları da bırakırız rahatça temiz havada oynarlar

Murat abi hoşgeldin.

inş yağmursuz rüzgarsız bir gün olur bebeler rahatça bülbül sesleri ağaçların gölgeleri altında rahatça huzurla oynayarak çocukluklarını doyasıya yaşarlar.

bizler bu tür şeyleri görmedik en azından ben şahsım adına söyleyim büyüklerim hep çalışmak zorunda oldular.
bizim çocuklarımız eksiklik hisetmemeliler bostancıda lüneparka götürmüştüm efsane oldu o akşam bu tür ufak hediyeler çocuklara moral güç oluyor.

Geri