Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
evet sinan seçim maç gibi heycanlı oluyor çorumda gidecek sandık bayrak ama sonradan hemşerilerim bayrağı vermediler.

bu arada güneş nasılda tatlı şirin merhaba diyor hani diyorum bir organize sanayi sitesi gibi organize olup buluşsak bir cumartesi öğlen sonrası:)

abi toplanıp bursa yapalım bari göreyim şu güzel şehri.banada yazık oraları görmeden ölüp gidicem.çok yer gördüm ama bursa kısmet olmadı

abi Bursa pahalıya gelebilir feribotda pahalı olabilir ama belki ortak mazot ile bir kaç araç ile olabilir sonuçta Mesut kardeşimiz var orda karamürsele Alper üstadımızda bir merhaba demek güzel olacaktır.

garajın kepengi benden yana bu akşam kapandı Sinan şimdiden hayırlı yolculuklar inş yarın gelirsin özleriz seni.

iyi akşamlar.

bende az sonra çıkacağım eve uğrayıp oradan da ankara.bursa işini bir düşünün isterseniz yok olmaz derseniz tatlıyı kokoreçi unutun ben alırım yanınızda bir kilo baklavayı yerim kimseyede vermem. hayırlı akşamlar.

tamam murat abi perşembe -cuma -c.tesi ne zaman istersen gel.sohbet edelim.nihat abi de kaçabilirse perşembe günü süper olur.

Geri