Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Murat abi biliyorsun biraz açıldım ama ilk fırsatta kolçağı senin yaptırdığın yerde kısmet olursa takarız araca.
kolçak ne kadar tutacak abi varya aklımı hep çeliyorsun yarın ay başı ödemeleri bir yapalım bakalım bişeyler kalır belki:)

Nihatçığım 40 TL bence çok uygun fiyat
Fotoğraflardan gördüğüm kadarı ve Alper'in kullanımından bildiğim kadarıyla bu fiyata kaçmaz derim ben
Ama sen daha sonra taktırayım dersen o ayrı

selam arkadaşlar.ankaraya gitmek kısmet olmadı.dün akşam saat 18:45 iş arkadaşımız vefat etti.dünden beri çok moralimiz bozuk.bugün öğle saatlerinde cenazeyi memleketine gönderdik.allah ailesine sabır versin.evli bir çocuk babasıydı.daha çok gençti 33 yaşında.2 aydır hastanede yatıyordu:(

Allah Rahmet Eylesin, Toprağı Bol Olsun
Yüce Mevlam geride kalanlara sağlık sıhhat versin

Niye söylemedin be Sinan Kardeşim bizde gelirdik yaaa

abi dün eve gittim.amcamlarla yol hazırlığı yaparken hastaneden aradılar.amcamlar ankaraya gitti ben kaldım.aslında bekliyorduk bu günlerde çünkü çok fazla ümitlenmeyin demiş doktor ailesine.çok üzüldük gariban kendi halnde biriydi.

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

geride kalanlara yaradan sabır versin.
genç yaşta olan ölümler ailelerde yıkıcı etki yaratıyor çok zor durumda kalmış yakınları sabırlar diliyorum.

bu sene yıkım senesi etrafımda hep üzücü olaylar oluyor Sinan dostum tekrar başınız sağolsun mesai arkadaşına cennetin en güzel yerlerini diliyorum.

teşekkürler saolun.saolsun şirket sahipleri ailenin mağduriyetlerini gidermek için bir takım çalışmalar yapıyor.keşke yaşasaydı da bunlara ihtiyaç olmasaydı.2 defa toki den ev alabilmek için başvurdu.olmad.üçüncüde kurada adı çıktı ama o sırada kendisi hastanede komadaydı.çok uğraştı ev alabilmek için.

şirketiniz baba bir yermiş allah razı olsun onlardan sırtlarını dönmemişler işlerini yaradan artırsın daha çok versin.

inş rahmetlinin ailesine sıcak bir yuva çatı kurarlar zorda kalmaz garipler.

saolsun patronlarımız çok iyidir murat abi geldi gördü burayı kimse yediğimize içiğimize karışmaz.tüm personel kendi şirketi gibi emek verir çoğu zamanda mükafatını alırız.kolçak alıyorsunuz anlaşılan hayırı olsun.

Geri