Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
iş yerini sevmek çok önemli çalışmak meşk verir insana.

evet Murat abi bir karamürsel yapıp gelecek valla kendi aracıma yapılacak gibi seviniyorum Murat abimiz öncümüz Alper kardeşimizde sağolsun ilgisini alakasını eksik etmedi yardımcı olacak.

bu akşamlık bu kadar kandiller gibi güzel bir akşamınız olsun sağlık huzurla kalınız yarın sabah tan yerini güneş basınca görüşmek üzere iyi akşamlar.

Cumartesi gidiyorum Sinan, İzmit'e akraba ziyaretine gitmişken de mesafe 30 dakika kolçakı taktırıp geleceğim

Dediğin gibi şirket sizin aile şirketi gibi gördüm

Sinan belki Perşembe veya Cuma günü uğrayabilirim

iyi akşamlar nihat abi.murat abi her zaman bekerim.kazık çaktım karaköye ayrılamıyorumda.patrona dedi beni ikitelli şub.gönder ama nafile

iyi akşamlar nihat abi.murat abi her zaman bekerim.kazık çaktım karaköye ayrılamıyorumda.patrona dedi beni ikitelli şub.gönder ama nafile

Kardeşim gitme İkitelli'ye
Yoksa nasıl geliriz yanına
Burası iyi

Bak 10 dakikada yanına geliyoruz
İkitelli olursa yanarız

Baklava yüzü göremeyiz sonra:kop::kop::kop::cry::cry::cry:

:Dyok abi göndermiyorlar zaten.buralar bana emanet.aslında ukalalık olmasın ama genç yaşta çok büyük sorumluluk almak bazen şımartıyor beni.22 yaşımdan beri bu işteyim ve burası bana emanet.gelsin talılar gitsin kokoreçler:D

:Dyok abi göndermiyorlar zaten.buralar bana emanet.aslında ukalalık olmasın ama genç yaşta çok büyük sorumluluk almak bazen şımartıyor beni.22 yaşımdan beri bu işteyim ve burası bana emanet.gelsin talılar gitsin kokoreçler:D

Tatlıları gördük gerçekten Allah Razı Olsun

Şu kokoreçi merak ediyorum (Yanında da ufak acı biberlerden de var mı)

Yaaaa aklıma bir şey geldi:eek::eek:
COMBO buluşmasını senin orada yapsak ya süper olmaz mı ?...:o:o

1.Kokoreç-Tatlı ve OPEL COMBO TEAM buluşması diye:kop::kop:

olur yaparız ama cumartesi günü dükkanı kapatır sahilde laflarız .burada herşey var park çay,talı kebap,rakı

mesut hoş geldin.Murat abi biberi ben semiyorum ama bizim dükkanda olması lazım yemekhanede.

Geri