Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
mangal sezonu açıldı yarın akşam istanbul'damı olacak Obama haberlere bir bakayım inş buralarda olmaz trafiği keserler polis amcalar.

abi hiç unuturmuyum kamerada getircektim ama akşam olmasından dolayı karanlıkta kamera iş yapmaz o yüzden kamera ayarlamadım fotoğraf makinem ve tiripotumla birlikte mangal partisini eksiksiz çekecek abim.
19 nisanda kamera getiririm herkese cd yapmak zor olur ama opelim net'den cd kendi gruplarına çoğaltıp verebileceklere birer adet veririz tabi bizim garajın tüm sakinlerine fotoğraf ve video cd leri ayrı olarak basılıp verilecek oda ayrıcalığı olsun garajımızın.

bu arada haberlere baktım: ABD Başkanı Obama'nın gelişi öncesinde Atatürk Havalimanı'ndaki güvenlik önlemleri artırılarak sarı alarm düzeyine yükseltildi. Sarı alarm düzeyi Başkan Obama'nın 7 Nisan Salı günü İstanbul'dan ayrılacağı öğleden sonraya kadar devam edecek.

kıl payı mangal partimize engel yok bu adam salı akşamıda kalsaydı istanbulda abi polis amcalar basardı mangal partisini dumanla öldürecekiniz obamayı diye bize artislik yaparlardı ama nafile engel yok mangala devam:)

Biz yandık hemen yanımızdan gelip gidecek bu arkadaş.beşiktaş ,sultanahmet,havaalanı güzergahı yaktı beni bu i..ne

Sinan abi camdan bile bakma ne olur ne olmaz bu yer yüzünün günümüz romalısını çizerler falan sen yaptın derler:)

deluxe ismini eklersen isminle hitap ederiz.

şikayetlerini dile getirsen bizde öğrensek çözüm yolunu bulmaya çalışsak.

17 ocaktan beri biniyorum iki kere uzun yol yaptım her sabah altı çocuk iki yetişkin okula gidiyoruz ben ve çevremkedi herkes aracımızı çok seviyoruz hatta laf aramızda kalsın ben hatundan bile çok seviyorum royalimi:)

yollar; gece uzun pozlama çekimleri

opeliin1f.jpg

opeliin2.jpg

opeliin3c.jpg

opeliin4.jpg

opeliin5.jpg

en alttaki fotoğraf foto kritikte oldukça beğenilmişti.

Geri