Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Alperciğim sana zahmet olmaz ise fotoğrafları aktiviteler bölümünde illegal Karamürsel buluşması diye açsana

Nihat abi ben o botlarla aylarca askerde araç sürdüm.renaultların pedallarını bilirsin çok küçüktür botlarla alışana kadar canım çıktı.Murat abi artık salı günü görüşürüz.iyi yapmışsın alper abi ağırlamış ilgilenmiş saolsun.pişmaniye yollamamış ama neysee

abi sabah fotolara dikkatlice baktım renk uyumu koltuk kılıfları ile süper olmuş sabit olmaması temizlik falan yaparken rahatlık verir.

dün tam dört saat temizlik yaptım sanki sevişir gibi orasını siliyom burasını kokluyom derken Sinan kardeşimin vermiş olduğı opelim net yazısını temizlik yapmışken yapıştırayım dedim sağolsun iki adette ajanda göndermiş sağolasın Sinan çok düşüncelisin tşk ederim ve stecer sarı renkliymiş biranda aracım fenerbahçeli oldu yani süper oldu:)

Zaman ne çabuk geçti bilemezssiniz arkadaşlar
Hele ki o sahilde oturduğumuz yer de ne kadar güzeldi

Evet Nihat deri döşemeden yaptık kolçağı
İstesen bu kadar renk uyumu olmazdı
Kalbimiz temiz işte 5 aydır bu kolçak günü bekliyorduk

Alperciğim;
Neyi unuttuk biliyormusun
Lastiklerin ucuna takılan opel armalı anahtarlığı

Neyse bir daha ki sefere Adapazarı yapacağım
O zaman uğrarım

Alperciğim sana zahmet olmaz ise fotoğrafları aktiviteler bölümünde illegal Karamürsel buluşması diye açsana

Karamürsel Gerçekten Güzel Bri Yermiş
Gitmeyen ve görmeyen varsa veya yolu oradan geçen varsa
Mutlaka Sahil tarafına uğraması lazım

Şehir Merkezine geldiğiniz zaman ALPER diye bağırsanız o hemen duyar çünkü şehir merkeznin tam ortasında
İşte 2 COMBO'nun Karamürsel'de ki illegal buluşması

abi sabah fotolara dikkatlice baktım renk uyumu koltuk kılıfları ile süper olmuş sabit olmaması temizlik falan yaparken rahatlık verir.

dün tam dört saat temizlik yaptım sanki sevişir gibi orasını siliyom burasını kokluyom derken Sinan kardeşimin vermiş olduğı opelim net yazısını temizlik yapmışken yapıştırayım dedim sağolsun iki adette ajanda göndermiş sağolasın Sinan çok düşüncelisin tşk ederim ve stecer sarı renkliymiş biranda aracım fenerbahçeli oldu yani süper oldu:)

sarı lacivert uyumu olacağını düşünemedim:mad:.

Geri