Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ismim Bülent arkadaşlar Aracın sorununa gelince 2006 yılında 1.3 cityplus modelini 0 km olarak aldık. Aldığımız günden bu yana sorunu bitmiyor,

sorunlar şöyle;

1- Kasislerden geçerken ön takımlardan gıcırt diye bir ses gelmesi

2- Volant dişli yemesi (20 yıldır araba kullanıyorum volant dişlisinin ne olduğunu bilmezdim bu araçta öğrendim) helal olsun yedi 1.500 TL i

3- Arka kapı raylarının siyah bölgesi resmen kabuk gibi soyulmaya başladı

4- Direksiyon kutusu problemi, taşlı yoldan giderken sanki beynime vuruyorlar

5- Direksiyonu sağ sola çevirinde gelen lak luk sesleri. Değişmesi gereken parça direksiyon kutusu ve Rot mili

6- Cam sileceklerinin 1 yılda dökülmesi hiç silmez oldu

Daha neler neler.. buraya yazsam roman olur kısacası hiç isminin değerini vermedi bu araç.

Ayrıca Volant dişlisi problemi yine başladı

NALET OLSUN BUNU YAPAN ADAMA

buda oğlumun aracı
my.php

Maşallah, Yüce Mevlam Nazarlardan, Kazalardan, Belalardan Korusun

Geleceğin COMBO'cusu geliyor
Yürü be Yeğenim

sanırım salı hepimizi salladı iş yoğunluğu mevcut şükür dahada çok olsun kazanalım patronlar kesik atmasınlar combolarımıza yapacağımız artılara.

not: yemeği az yedim:)

valla 2 tane kocaman pide arası cağ kebabı yanında salata.akşama yer kalmadı bende oturur izlerim artık sizi:D

saol murat abi az daha büyüsün akülü arabasına binecek kısmet olursa haftaya yaşına girecek.

maşallah allah nazardan saklasın büyüyünce combosu olsun.

Bülent Bey hoşgeldiniz her zaman bekleriz yaşınız bizlerden büyük olmalı ama gözüken 22 hitapta eksiğimiz olmasın.

sizinle aynı aracı sürüyorum 81.binde aldım direksiyon sorunu 2006 itibari ile giderilmişti dediğiniz gibi önceki yıllarda çıkmış combolarda hastalıktı direksiyon sesi garantisi bitmeden yaptırsaydınız keşke.

volant dişlisini çok duydum ama bende görmedim inş hiç görmeyiz hani derlerya bazen beyaz eşya şans işi abi herhangi bir zorlama olmadıysa sanırım sizinki şanssızlık.

arka kapı raylarında plastikten dökülmeler benim araçtada var sonuçta sürtünme yeri normal olduğunu düşünüyorum.

abi cam silecekleri farklı bir konu ömrü var bitince kalitelisini takmak gerek benim lastikte azalmış durumda az yağan yağmurda ses yapıyor.

abi şimdi işe gidiyorum detaylı konuşuruz aynı şehirde olsak tamir masrafları karşılaştırıp altarnatifler yaratabilirdik.

Geri