Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Valla en son atlayıp gelicem zaten :D

Abi ben o işi çözdüm geldiği gibi aksesuarcı ayıracak. hatta 50 tane falan getir dedim. Siteden isteyen arkadaşlara da kargolarım.

Karamürsel'den İstanbul'a aksesuar kargoluyoruz :) Bizim aksesuarcı aşmış kendini canım.

murat abi herkes beni kilolu şişman sanıyormuş.dün herkes şaşırdı.resimler beni şişman gösteriyormuş demekki.nihat anin çektiği resimere baktım.gayet normalmişim.bir ara ben bile inandım kilolu olduğuma:D

sevgili combocular,

araçlarımızda volant sorunu kronik bi sorundur. çözülmesi imkansızdır. puntolattırsanızda balatanızın ömründen alır ve sert kalkışlar yaparsınız. volantın yapısı oynak olduğundan belli bi süre ses lakırtı yapmaktadır

arka kapı olayına gelince onun her hangi bi çözümü yok çünkü ne kadar sıkarsanız sıkın ne kadar yağlayın eninde sonunda tekrardan ses yapar zamanla.

ama şunu bilin bütün hafif ticarileri kullandım ama combo gibisi yokkkk

işte kardeş bende buna anlam veremiyorum böyle kronik sorunu varsa neden opel buna göz yumuyor? yada 1.3 motordan dolayı kaynaklanıyorsa neden motoru 1.5 yada 1.6 yapmayı denemiyor. Bu volant sorunu sadece opelde var ne dobloda ne kangooda ne diğerlerinde yok böyle bişe

ucuz bir parça değilki 50-100 TL olsa zoruna gitmez belki bozuldukça değiştiririm dersin belki ama parça fiyatına ağızlarını açıyorlar 1000 TL diyolar biz 7-8 ayda bir volantmı değiştirecez? zaten adamlar işinide biliyor bu parça nasılsa 6 aydan önce bozulmaz diyerek garanti süresinide 6 ay yapıyorlar bidaha bozulursa hiç bir hak elde edemiyorsun hakmı adaletmi bu ya. Tüm combocular bir araya gelelim bir dilekçe imza falan toplayalım (opel/izmir)'e gönderelim vallaha bıktım ya

Son düzenleme:
sabah fotoları ekledikten sonra yerime ancak geldim garajımıza ve diğer yere fotoları eklemeye ilk fırsatta devam ederim.

Geri