Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
evet bir mangal sefası geçti İstanbuldan ki Mesut keşke sen ve tüm garaj sakinleride gelebilseydi.

bu aylarda bu öğretim dünyasına bişeyler oluyor saat 10. dan 16 kadar konferans olurmu oluyor işte gel görki ben sadece çektim ve hiç birşey anlamadım:)

İyi Akşamlar Garaj Yarın HaftaSonu Hava Güzel Olursa ßi iç Temizlik Yaparım (Geçen Hafta Yaptım ama :)) DIş Temizliği Zor Oluyor Site İçerisinde 7. Kattayız Su falan :S Dış Temizliği ßaßama ait İstasyonda Yıkatsın Taziklisuyla :D

combocular ilgilenirseniz angel far var elimde uygun fiyatlı ;)
murat abi senin far bekliyor :)

**

opel combolarda volant ile birlikte marş motorunuda gelişmiş modeli ile değiştirirseniz volant sorununuz ortadan kalkar. Ayrıca direksiyon kutusu tamiri yapıyoruz ve birdaha o iğrenç ses ile karşı karşıya gelmiyorsunuz.

saygılar

opel combolarda volant ile birlikte marş motorunuda gelişmiş modeli ile değiştirirseniz volant sorununuz ortadan kalkar. Ayrıca direksiyon kutusu tamiri yapıyoruz ve birdaha o iğrenç ses ile karşı karşıya gelmiyorsunuz.

saygılar

iyi akşamlar Combocu Ahali nasılsınız :)

bu arada Ustam kaç modelde volant sorunu var ve marş dinamosu sorunu var bizde 06 var henüz problem yok zaten garantiside yok gerçi gerekde yok :) ayrıca bu volan sorunu neden diş sayılarındamı sorun var marş dinamosunun sorunu nedir bu arada kronikse ne tür arızayla karşıya çıkıyor ...

Geri