Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sevgili Yasin
Bir kaç arkadaş daha var senin dedğin gibi çıtaları ve kapı açma kollarını öndeki farların altındaki siyah yerleri boyatmak istiyoruz ama
İyi bir usta bulamadık
Ben halen araştırıyorum
Acele etme yaptırırsak hep beraber yaptırırız fiyatta ayarlama da olur

Çünkü herkes yapamıyor bunu çok iyi ustalık gerekiyor
Boyalar daha sonra dökülüyor

Aracın rengine boyandığı zaman çok hoş oluyor

Ben araştırmdayım haber veririm

Sevgili Sinan Kardeşim
Ne oldu bizim Kokoreçler
Hep kendin götür

Sedat ağbinin dumanları yine buraya kadar geldi

murat abi 2gündür maşaallah bayağı yoğunuz.kokoreçi bende yemedim kaç gündür.ama söz ilk fırsatta yaptıracağım sanada ekmek arası

Aman kardeşim işler yoğun olsun boşver
Bizimde bu aralar hareketli

Buluşuruz yeriz kokoreçleri bu hafta içinde
Kolay gelsin Kardeşim

akşam hafiften yağmur ıslatınca ve hava durumu soğuyacak yağmur düşecek deyince hafta sonu için heyecan yaptım şile mangal olayı bir hafta ertelenir diye ama ne gezer güneş tam üstümüzde parlıyor:(

Cam filminin Fiyatı konusunda bi bilgin varmı Murat abi Kaça malolmuştu sana cam filimi, abi ben hemen yaptıramam boya işini parayı angellere bağladım bide benim arabada cizik ve göçüklerde var hepsini bir yaptırıcam inşallah.

Arkadaşlar combosu olan bi arkadaşım bana yan nikelajlı demirlerini verecek ben cıkartıcam istersen sana vereyim dedi temiz duruyo demirler ne dersiniz taktırayımmı faydası , zararı nedir kullanan arkadaşlar varmı???

akşam hafiften yağmur ıslatınca ve hava durumu soğuyacak yağmur düşecek deyince hafta sonu için heyecan yaptım şile mangal olayı bir hafta ertelenir diye ama ne gezer güneş tam üstümüzde parlıyor:(
Sevgili Nihat dediğim gibi başka organizasyon var demi konuştuğumuz gibi

evet abi sağlık olsun her işte bir hayır vardır kısmet başka zamana sizin gibi güzel insanlarla bir arada olmamak üzüyor.

Yasin ben yan demirleri Mustafa arkadaşımızdan aldım taktırmak kısmet olmadı senin gibi bende çok merak ediyorum nasıl gözükecek nacizane fikrim al comboya kırmızı boya döksen yakışır:)

Geri