Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Cam filminin Fiyatı konusunda bi bilgin varmı Murat abi Kaça malolmuştu sana cam filimi, abi ben hemen yaptıramam boya işini parayı angellere bağladım bide benim arabada cizik ve göçüklerde var hepsini bir yaptırıcam inşallah.
Vallahi uzun zaman oldu ben yaptıralı kaça mal oldu hatırlayamıyorum ama şimdi bir sürü kampanyalar var taksit falan
Benim zamanımda bu kadar yoktu

Ama yaptırmak istersen sahibi ile muhabetim var
Kolaylık ve indirim yaptırırım hem de görmüş olursun

Göçükleri değil de araçtaki çizikleri de orada yapıyorlar SONAX'ta

Demirler bizim Combo'la çok güzel gidiyor bence yaptır

Çıta ve kapı kolları için acele etme derim

Bir de fazla yüklenme bence her ay parça parça hallet aracın eksiklerini ben öyle yapmıştım
Sevgilerle

Bu arada senin Combo'nun fotoğraflarını bir yükle de görelim garajımıza renk gelsin

Sevgilerle

Nihat ben de gidemiyorum hafta sonuna işlerde değişiklik oldu
Kısmet işte her işte Hayır var
Sinan'la konuştum dediğim organizasyonu yaparız

Yok yok abi acele etmiyom sadece bilgi alıyom sizin gibi üstatları bulmuşum kafamdaki sorular parmaklarıma akın ediyo şuan :)

Her zaman Sevgili Yasin
Elimizden geldiği kadar tüm arkadaşlar yardımcı olurlar birbirine

Bu arada meslek ve neredensin

Murat abi senin gidemeyişin şaşırttı beni gerçekten her işte bir hayır vardır sağlık olsun.

abi Sinanında ok dediği bir hafta sonu dediğin olayı yapalım ailece tanışmış oluruz hem bebelerinde fotoları olsun:)

Yasin sende Sinan gibi kırmızı takımı tutuyorsun ne yapalım bazen taraftar üstünlüğünüz ortaya çıkıyor idare edecez:( ama yinede kırmızı dökülmesin ortak rengimiz sarı dökülsün:)

Geri