Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Abi çok teşekkür ederim herşeyi çok güzel yazmışsın resimlerde süper acıklıyo arabalarada çok yakışmış zaten fiyatıda çok uygun bence.
Yanlız şu senin arabanın bagajına kafam takıldı abi hadi piknige gidiyoz der gibi duruyo :)

yok abi yiyorum ama etkilemiyor bünyeyi.mangalda ne yapayım dayanamıyorum.allah ne verdiyse atıyorum ekmeğin arasına gidiyor karanlıkta.

Abi çok teşekkür ederim herşeyi çok güzel yazmışsın resimlerde süper acıklıyo arabalarada çok yakışmış zaten fiyatıda çok uygun bence.
Yanlız şu senin arabanın bagajına kafam takıldı abi hadi piknige gidiyoz der gibi duruyo :)
Evet Yasinciğim yürüyen Ocakbaşı gibi
Sadece et-tavuk aldın mı yeter
Gerisi hepsi arabada mevcut
Yağ'dan Sabun'a kadar

Bir de mangalın üstüne
Semaverde çay yapıyoruz ki
Değme keyfimize

Bir gün buluşma olduğu zaman gelirsin
OPEL MANGAL TEAM'i

Kılıflar için karar verirsen bana bir gün önceden haber ver ki, işimi ona göre ayarlayayım

Bu arada sen ne taraftasın semt olarak

Nihat, kılıflarla ilgili paylaşımını yapsana Yasin bilgilensin

Nihat Mangal ekibi nasıl benim

S.A. combocular

Murat abi iade-i ziyarete geldim :)
kılıfları yaptırdığınız yerde döşeme de yapılıyor sanırım, tavsiye eder misin?

garajımız fıstık gibi Allah nazardan korusun paylaşımlarımız eksik kalmasın yüreğinize sağlık abiler.

Murat abi fotoğrafları ekte göstermiş yasin ben kılıflara 10 puan veriyorum üstüne yazın terletmeyecek hasırda aldık direksiyona kılıfta aldık adam indirimin en güzelini yaptı 110 kılıflar 20 lira hasırlar 10 lira direksiyona kılıfı aldık,
Murat abinin dediği gibi daha uygun koltuk kılıflarıda var ben almışken iyisi olsun deyip bir üst sınıf kılıfı almıştım tafsiye ederim gitmek istersen anadolu yakasında buluşuruz bir yerde birlikte gideriz yine mini bir combo buluşması yaparız.

S.A. combocular

Murat abi iade-i ziyarete geldim :)
kılıfları yaptırdığınız yerde döşeme de yapılıyor sanırım, tavsiye eder misin?
Aleykümselam Hakan Kardeşim
Bildiğim kadarıyla döşeme yapmıyor ama yine de bir sorayım

Döşeme için bildiğim süper bir yer var ama uzakta
Karamürsel'de, süper işçilik yapıyor ve fiyat normal

Bizim COMBO'cu Alper Kardeşim götürmüştü ben

Olur da yolun İzmit, Yalova, Bursa'ya düşerse orayı söyleyeim sana orada hallet işini

Murat abi senin aracın arkasındaki pikniğe hazır mangayı görünce benim garip gibi kaldı royal ama bazen taşıma falan yaptığımdan devamlı boş bırakıyorum artık ani mangal buluşmalarında senin aracın arka fonundan faydalanırız:)

Geri