Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Murat abim daha öncedende söylemiştim ve diğer abiler 23 nisanda bebelerimize farklı bir neşe vermek istiyorsanız 23 nisan perşembe günü saat 12.00 dan 16.00 kadar okul içersinde güzel sanatlar, bilimsel deneyler, çocuk tiyatrosu Enis Fosforoğlu, kısa filim gösterileri, klez- mez grubu balkan oyunları gibi etkinlikler yapılacak bende görevliyim çekim yapacam gelenlerle sıkı bir ilgi gösteremesemde bolca fotolarını çekerim:)

adres zeamet sokak no 17 acıbadem kadıköy istanbul özel doğuş eğitim krumları.

Murat abi bu arada akşamda demiştim ama arzu edersen tam tarihi belli olmasada 24 nisanda tiyatro olacak ama oyun üni okul öğrencileri tarafından sahnelenecek öyle çok kaliteli olacağını garanti etmesemde sonuçta aylarca çalıştılar güzel olur.

Murat abi 23 Nisandakini senin bebeler kaçırmasın yenge okula çocukları alıp gelsin ben etkinlik sonuna kadar beklerseler sizin eve bırakırım.

geçtiğimiz senelerden biliyorum ortam çok güzel yüz boyamaları falan filan sonuçta velilere okulu sevdirmeye çalışıyorlar giriş ücretsiz bir akşam konuşun abi.

aral bey hoşgeldiniz ziyaretlerinizi daha sıklıkla garajmızı hortlaklar işkal etmeden bekleriz:)

abi napalım sınavlardan fırsat buldukca giriyoruz :D comboda yatıo bi haftadır kapının önünde benzini bitti oğlanın :D bugün benzin aliim piyasaya çıkalım bari:D

sizin aracın bilgilerini geçmiş sayfalarda okumuştum benzinli olması şaşırtıcı bu konu hakkında bilgim yok sizinki özel yapım mı yoksa bir ara benzinli üretildi kısa bir üretim mi oldu.

ben öğrenciyim inşallah bi gün öğretim üyeside oluruz :D bu benzinli jenerasyon sadece 2002 de üretildi Türkiye piyasasına geldiği ilk zamanlarda pek tutulmadığı için daha sonrada satılmadı diye biliyorum.
kimileri benzinli olmasını dezavantaj olarak görüyo ama bence öyle değil kesinlikle satmaya kalktığımız zaman rahatca istediğimiz miktara müşteri bulabiliyoruz yani :D sadece buda diil daha pek çok avantajı söz konusu

garaja mehtaplı bir akşamda bakmak

mg1048.jpg

mg1047.jpg

mg1016.jpg

Geri