Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sedat Usta yine fena yaktı herhalde mangalı
Kokoreçlerin kokusu buraya kadar geldi

Sinan yoksa Sedat Usta'nın yanındamısın ?...

VİP ayaklarıyla bizi kandırıp Kokoreç mi götürüyorsun

img4835v.jpg

img4908.jpg

p1120491.jpg

murat abi yan cıtaları boyatacağımıza söktürsekmi bak negüzel duruyor , kapı kollarıda boyanınca cok güzel duruyor.

Boya işine gireceğimde
Hatta çok yaptırmak isteyen arkadaşta var ama işte bu işi iyi bilen bir usta bulmak lazım

Evet çıtasız daha hoş gözüküyor

çok uygun almışsın ama bunun asıl markası ne acaba biliyosun hid xenon un kısaltması, marka değil yani. Biyerden fiyat aldım ceylon 6000 k ya (japon malıymış) 180 son diyor.

çok uygun almışsın ama bunun asıl markası ne acaba biliyosun hid xenon un kısaltması, marka değil yani. Biyerden fiyat aldım ceylon 6000 k ya (japon malıymış) 180 son diyor.

evet biliyorum HID genel adı ama bunun markasıda HID olarak geçiyor. Benim aldığım çin malı 1 yıl balast ve ampül garantili.

yok abi maşallah 2 haftadır çok yoğundum bugü biraz rahat geçti.ama kokoreç in tadına bugün baktım.

Vallahi tadı damağımda kaldı
Bir daha ki sefere 2 yarım ekmek yiyeceğim

Acı biber de yanında

Bir kasede ayran

Üstüne bir de çay

Bir de sohbet-muhabet

Ohhh ne güzel

her zaman beklerim.geçengün izmirden murat abi aradı oto tesisat işi yapan.sana bişey sormuş bana yönlendirmişsin. aradı işini hallettim kargo ile gönderdim

arkadaşlar sağ ve sol kapıda bulunan kumaş parçaları çok yıpranmış nasıl ,nereden,kaça buluruz o bez parçasını?

Geri