Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Evet Yetkili Servis Gittik Geldik

387 YTL :(

ßide Turbo hortumlarında kaçak çıktı garantiden değişmişti geçen sene aynı sorun devam ediyor 200 küsür de ona dediler ama ßaßam değiştirtmedi araştırıp öyle yaptırıcaz... Sanırım Yılmaz Aßinin ßaşına Gelmişti ßu olay ona danışmam Gerek..

Öncelikle HoşGeldiniz Ahmet Usta (:

Tampon Fiyatı Ve Farların Markasını Fiyatını Alaßilir miyim?

Evet Yetkili Servis Gittik Geldik

387 YTL :(

ßide Turbo hortumlarında kaçak çıktı garantiden değişmişti geçen sene aynı sorun devam ediyor 200 küsür de ona dediler ama ßaßam değiştirtmedi araştırıp öyle yaptırıcaz... Sanırım Yılmaz Aßinin ßaşına Gelmişti ßu olay ona danışmam Gerek..

slm gataj sakinleri...

aynen benim başıma geldi hatta araç garanti dışındaydı, ayrıntılar linkte...

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=28485

günaydın .vaybe keşke her ayın 1. günü tatil olsa.hep bayram olsaçalışanlar için.

Öncelikle HoşGeldiniz Ahmet Usta (:

Tampon Fiyatı Ve Farların Markasını Fiyatını Alaßilir miyim?
farlar junyan 2sene takıldı önce bu hafta yapılanlar
ön karlık 150TL
ön petek ızgara 100TL
yan etek altlarını ve cam çıtaları siyaha boyama 100TL
yan kapı çıtaları sökme ve pasta cila 120TL
turbo tımer ikinci el 180TL
bunları maslakta yaptırdım bikaç eksiğim daha var ama fırsat bulamıyom yaptırmaya

evet dünki işçi bayramımız ilaç gibi geldi sabah 08. akşam 20 kadar garajda çalıştım her yanım acıyor sanki bir kamyon dayak yemiş gibiyim ama deydi şimdi sıcak yuvasına kavuştu royalim:)

Ahmet bey araç fotoğraflarınız ilede desteklerseniz bilgilerinizi görsel olarak hem garaj şenlenir hemde göz bebeklerimiz combodaki ayrıntılara bakar paylaşımlar için tşk.

bende çok yorgunum ama piknik alanında mangal yakmak ve ip atlamaktan çocuklarla offf her yanım ağrıyor:D

Geri