Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Amin.kim ne derse desin tatil gibisi yok.bazıları der ya aman keşke çalışsam diye hikaye inanmayın

farlar junyan 2sene takıldı önce bu hafta yapılanlar
ön karlık 150TL
ön petek ızgara 100TL
yan etek altlarını ve cam çıtaları siyaha boyama 100TL
yan kapı çıtaları sökme ve pasta cila 120TL
turbo tımer ikinci el 180TL
bunları maslakta yaptırdım bikaç eksiğim daha var ama fırsat bulamıyom yaptırmaya

Ön Karlık Hoş duruyo Combolarda Aßim Geldikten Sonra ßaşlıcaz Modifiyeye..

Ama Karlık Hoş Durmuş ßizde Düşünüyoruz..
Angeller Zaten Tartışılmaz..

evet dünki işçi bayramımız ilaç gibi geldi sabah 08. akşam 20 kadar garajda çalıştım her yanım acıyor sanki bir kamyon dayak yemiş gibiyim ama deydi şimdi sıcak yuvasına kavuştu royalim:)

Ahmet bey araç fotoğraflarınız ilede desteklerseniz bilgilerinizi görsel olarak hem garaj şenlenir hemde göz bebeklerimiz combodaki ayrıntılara bakar paylaşımlar için tşk.
TAM ÜÇ GÜNDÜR YENİ FOTO ÇEKCEM BİTÜRLÜ ÇEKEMEDİM YAĞMUR YAGAR ARABA KİRLENİR GÜNÜŞ AÇAR FIRSAT OLMAZ İNŞ EN KISA ZAMANDA BOL BOL FOTO EKLİCEM
TAM DÖRT SENEDİR COMBO KULLANIYOM BİRİ 1.3cdtı biri r5esimdeki 1.7CDTI YENİ TİP MOTORDAN COMBOLARLA NEREDEYSE AKRABA OLDUM:D
SORMAK İSTEDİĞİNİZ BİŞEY OLURSA BİÇOĞUNU BİLİRİM VALLA.

Bu yeni karliklardan profil resmimdeki benim eski karlik
aslinda combolar tam bir modifiye arabasi ama ne para yetiyor nede zaman bide sürekli kullaniyoz benimkiler biri105.000de biri 100.000de
seninki ne renk?

Yetkili Servise Soktuk Evet Garanti Geçen Kasımda ßitti...

30.000 ßakım ücreti 387 YTL...

ya şu combolara güzel bir motor geliştirseler ne güzel olacak.1.3 yerine 1.5 olsa çok deli olurdu.1.3-1.7 ikilemi ortadan kalkar.

Geri