Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Benden yana iyilik

Şöyle bir tur attım
Diğer illerdeki Kardeşlerin de bir hatrını sordum

Haklısı abi.bende çok bencilim sadece ben çalışıyorum sanki geri kalan herkes yatıyormuş gibi düşünmeye başladım.

abi hepimiz koşturmaca içinde kalıyoruz bazı,
birde dün gece 02. kadar boya yaptık temizilk falan derken gözler müslüm babaya benzedi.
ama temizlik gibisi yok hele balıklarım duvar boyanınca sanki tuğla içinde yüzüyormuş gibi oldular yeni fotolar çeker eklerim birlikte seyrederiz.

Murat abim işte budur abi evde en rahat besliyeceğin havaya suya ortama zarar vermeyen canlı balıklardır.

abi önceden besledinmi bilmiyorum ama şöyle bir özet yapmak gerekirse; birincisi akvaryumu koyacağın yer; görüntü, kaplayacağı yer ve ısı anlamaında çok önemli.
ev merkezi ısıtma ise süper ortam sıcaklığı 26 ise tamamdır elektirik masrafın iç ve dış motorların size aylık masrafı 10 tl olacaktır.
abim benim akvaryumun dışı eşantiyon geldi yani ben ölçülerini belirlemedim şayet belirleseydim kesinlikle bir katı daha büyüğünü alırdım keretalar çinlilere benziyorlar devamlı üretim peşindeler:)
benim tank 105 litre alıyor abi ev büyükse 300 litre cuk diye oturur başlangıç ve devamı için.
içine şart olanlar iç motor, ne olur olmaz merkezi ısıtma durur falan onun için ısıtıcı, güzel gözükmesini istiyorsan su kabarcığı yapan bir küçük dış motor,
ilerde düşeş olursa bir dış motor mesela bende dış motor yok.
sahibinden.com da hevesle kurupta satanlar var ben ikinci el seven birisi olarak senin için araştırıım bile abiciğim.
gelelim balıklara abi bir balık ortalama 4 ile 6 sene yaşar tabi gerekli ortamı verirsen bendeki balıkların cinsi cichlid yani herkesin dile ile ciklet güçlü balıktır sokaktan solucan tut içine at canlı canlı yerler:) ki ben tutup attım:) kurban bayramında dana yüreğinden yem yaptım gelecek kurbana kadar yetecek sana yemide yaparım abi kurban bayramında. hazır yemler 20 liralık yem iki ay götürür.
25 tane yavru yunusu ben 20 liraya samandıradan aldım şu anda 8 aylık olmak üzereler sana bir oğlan iki kızımı hediye ederim abi niye bir oğlan dersen abi erkek her zaman tek olmalı yoksa diğerini çin işi zamanı öldürür.
temizlik olayı ise ayda iki defa tek seferde %15 depodan mazot çekmek gibi abiciğim hortumu sall dibe şupppp diye suyu çek doldur bidona dök helaya gitsin sonra iki gün dinlenmiş çeşme suyu ( ben kayışdağı suyu koydum royal sağolsun bir getirişte 250 litre getiriyor:) ) dinlenmiş suyu ilave et hepsi bu kadar sonra seyir defterine yazar gibi seyredin çocuklar için çok güzel oluyor isimler koyuyoruz yeni gelen bebeleri gözlemliyoruz vatoz dev gibi ağzını açıyor ki benim vatozun biri 25 santim:)

Son düzenleme:
Geri