Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kayışdağı'ndan suyu nereden alıyorsun
Beraber bir akşam gidelim de dolduralım bidonları
Nasıl suyu iyi mi

benim ufaklık ahmet yer o balıkları ben besleyemem. arkadaş kanarya getirdi parçalıyordu kuşu.benim oğlan her gedişimizde kuşun kafesine bakıp avv avv diye yavru köpekler gibi havlıyor.çok komik görseniz:kop:

abi göztepedeki ssk hastanesini biliyorsun minübüs yolu ile bostancı istikametine giderken üst göztepede BP benzinci karşısında kayışdağı suyu var ben gece 03 gibi gidiyorum malum 250 litre sorun olabiliyor:)
ama şöyle yapabiliriz mangala geldiğimde royalin arkasına ben boş şişeler ayarlarım seni eve bırakırken uğrar doldururuz tadına bakarsınız ben dört aileye veriyorum herkes mutlu huzurlu içiyoruz.

benim ufaklık ahmet yer o balıkları ben besleyemem. arkadaş kanarya getirdi parçalıyordu kuşu.benim oğlan her gedişimizde kuşun kafesine bakıp avv avv diye yavru köpekler gibi havlıyor.çok komik görseniz:kop:

abi ahmet akvaryuma bakınca sakinleşir haylazlığı azalır durulur:kop:
şaka bir yana bazı balıklar var tacize gelmez korkudan ölürler ama benim cikletlerim ahmete gülümser:)

abi göztepedeki ssk hastanesini biliyorsun minübüs yolu ile bostancı istikametine giderken üst göztepede BP benzinci karşısında kayışdağı suyu var ben gece 03 gibi gidiyorum malum 250 litre sorun olabiliyor:)
ama şöyle yapabiliriz mangala geldiğimde royalin arkasına ben boş şişeler ayarlarım seni eve bırakırken uğrar doldururuz tadına bakarsınız ben dört aileye veriyorum herkes mutlu huzurlu içiyoruz.
Heeee
Orayı biliyorum
Ben Çavuşbaşı'nda bir yer buldum oraya gideceğim bu hafta sonu

abi ben bakınırken gördüğüm linkleri veririm gözünde canlandırırsın bu arada düşeş akvaryum düşerse hemen el koyarım kurarız sizin eve bebelere eğlence gelir.

Geri