Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Mustafa harun ustanın yanına bazen gidiyorsun dimi ona ufak bir paket gönderecem mangal buluşmamızda getirebilirmiyim adam 10 numara işçilik yapmış.

Bir Xenon'um bile yok
Daha

benim kasnak değişirken hayatımda görmediğim xenon nedir bir bakayım fiyatına falan dedim elektirikçiye sordum çin işi iyi olduğunu söylediği bir sene garantisi var dediği ürüne 250 dedi tabi ben konudan uzağım ama birlikte istişareler sonunda bende alacam murat abim.

valla ben çok memnunum xenonumdan 2 yıl garantili takma dahil 199du ama geçen sene.
kasnak olayını hepinize söylüyorum yolda kalırsınız beni dinlemedin ogün bak sana kaça patladı

fıstık gibi paylaşımlar yapmışınız yüreğinize sağlık.

cumartesi günü arza ışığı yandığı sandığım jarz ışığını bir kaç saat öteledim, tabi pahalıya patladı çalıştırırken boğuldu vurdurdum gittim arkadaşa aküyü ölçtü bitik dedi neyse elektirikçiye gittik jarz dinamosu ucunda kayışı döndüren kasnak var içinde bilye gibi bir şey var 140 liraya olur dedi akşamada sabiha gökçenden yolcu alacaktım peder beyin atasözü gerçek oldu (tilkiyi tuzakta severler) gerçi severler yeri farklı ama neyse:) alet takıldı şükür sorunsuz çalışıyor aküyü jarz ettiler jarz dinamosunun kömürüne baktılar iyimiş.

parçacıyı aradık belki yanlış parçayı tarif ettim 45 dediler fiyat bilgisi olan varmı acaba aramızda.

murat abi yarın akşama varmı bişeyler ajjjlık durumları:)

Mustafa o gün ayak üstü konuştuk benim şimdiki yaptığım kasnak değişimi ile acaba sorun giderildimi Harun ustaya bir tel açıp sorayım diye düşünüyorum.

Geri