Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ben orjinal paspasların üzerine lastik paspaslar aldım
Kılıfta taktırdım
Temizlik bakımından çok farklı oluyor

1.3 ile 1.7 lerinde vergisi aynı olması lazım CDTİ al bence

Ben orjinal paspasların üzerine lastik paspaslar aldım
Kılıfta taktırdım
Temizlik bakımından çok farklı oluyor

acemilik işte ilk defa sıfır araba alınca birde borç harç alınca onları hiç düşünemedim :o

Ayrıca evet 1,3 ve 1,7 lerin vergisi aynııı.. 561-YTL (280,50+280,50)

Son düzenleme:
havalar çok sıcakkkkkk... herkesin keyfi yerindedir inşallah ;)

Aracı alalı 3,5 yıl oldu.. O yüzden her tarafında taş izi birazda çizik var..
O nedenle şu sıralar önce iç detaylı temizlik ve dış detaylı temizlik (pasta+cila) yaptıracam.. Sonra koltuklara sökülüp yıkana bilen kılıf diktirecem.. Fiyatda uygun olursa boya koruma yaptıracam...

Şölee sıfır gibi olsun... :) Yalnız Allah bidaha sıfır araba almak nasip ederse bana ilk yapacağım iş orjinal paspaslar yerine lastik paspas almak ve ikinci olarakta orjinal kumaş zarar görmesin diye koltuk kılıfı diktirecem :)

İlk geldiği gün orjinal paspasları kaldırdık kauçuk aldık :) ama bir türlü kılıf diktiremedik :(

Mesutçuğum onlar zaten benim arabada var
Yanlar, üstler ve arkada demirler var

Benim dediğim kapıların üzerindeki ve farların altındaki siyah çıtalardan bahsediyordum

hımm Aßi ßen yanlış anlamışım ama olsun o yan çıtaları korm yap daha iyi olu yan çıtalar ayna kapağı kapı kollarını krom yap gri&krom ikilisi süper durur...

hazırlar üzerine tam güzel oturmuyormuş.. o yüzden oto kılıf diken yerlere veya döşemecilere diktirirsek daha hoş duruyormuş.. Bilenler öyle dedi. ;)

Pazartesi günü arabayı 1 saat uğraşarak yıkadım salı günü temiz kaldı şaşırdım fakat dün rüzgar-yağmur vardı kirlendi :)

Geri