Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yağmura ihitiyacımız vardı
Ben de senin gibi cici cici COMBO kapıda bekliyordu
Ama gel gör ki bugün tanınmayacak halde
Mecburen ellere kuvvet diyeceğiz bugün yine yıkacağız

Yeterki yağmur yağsın :)
Garajda combo'ya port bagaj taktıran varmı?

keyifler ii sayılır dün combo arizonayı gördüm ön ve arka tampon farklı imiş bu cross poloyu bilen varsa onun tamponları gibi bizim tamponların üstüne böle bi plaka tarzında koruma barı gibi bişi koymuşla r başkada bişi yok

Bende geçen makyajlı gördüm spor paketli ön tampon siyahtı nedir anlamadim

arizona vardı hatta istanbulda CNR da ticari segment teki araçların gösterisi vardı:D ARizona da sadece tamponlar biraz değişik motor felan hep aynı ... city plus daha güzel sanki

Arizona yalan yaaa... güçlendirilmiş şase var dediler ama pek inandırıcı gelmedi bana... Bu arada 2. lastik değişimini yaptık michelin energy aldık çok memnunum arkadaşlar herkese tavsiye ederim...

hayırllı olsun da güçlendirilmiş şasi derken ben duymadım gerçi comboların hepsinde kapı için çelik bar olması lazım... ayrıca micheal lar güzel lastik ancak yapısı yumuşak olduğundan Türkiy gibi bir yola gitmiyor diyorlar bilmem ne kadr doğru...

Arizona yalan yaaa... güçlendirilmiş şase var dediler ama pek inandırıcı gelmedi bana... Bu arada 2. lastik değişimini yaptık michelin energy aldık çok memnunum arkadaşlar herkese tavsiye ederim...

Bende değiştirecemde michelin düşünüyom veya goodyear :confused:
185*60*15 mi.. ayrıca tanesinin fiyatı ne kadar.. Aracımın km'si 60.000 oldu değiştirme zamanı geldi sanki dunlopları.. :D

Geri