Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Baymustang ve Niyazi bey zaman ayırıp görüşlerinizi bildirdiğiniz için teşekkür ederim.

Niyazi bey aracı bende aile arabası olarak kullanacağım.Bende 1,3 corolla var.Yüklüyken yokuşta durursam kalkarken zorlanıyorum.1,3 Comboda aynı şey olurmu mesela.Gerçi sadece motor değil beygirlerde önemli. :D Hatta siz combo 1200 küsür kg diyorsunuz.Oysa bendeki corolla 1500 küsür kg.

Niyazi bey birde aşağı yukarı ne kadar yakıyor , ve vergisi ne kadar.Dezavantajları ve avantajları neler olur benim.Alırken neye dikkat etmeliyim.Bununlada ilgili biraz yardımcı olursanız sevinirim.

Herkesten özür diliyorum bu arada.Sohpetiniz arasına giriyorum iki oldu.

Baymustang ve Niyazi bey zaman ayırıp görüşlerinizi bildirdiğiniz için teşekkür ederim.

Niyazi bey aracı bende aile arabası olarak kullanacağım.Bende 1,3 corolla var.Yüklüyken yokuşta durursam kalkarken zorlanıyorum.1,3 Comboda aynı şey olurmu mesela.Gerçi sadece motor değil beygirlerde önemli. :D Hatta siz combo 1200 küsür kg diyorsunuz.Oysa bendeki corolla 1500 küsür kg.

Niyazi bey birde aşağı yukarı ne kadar yakıyor , ve vergisi ne kadar.Dezavantajları ve avantajları neler olur benim.Alırken neye dikkat etmeliyim.Bununlada ilgili biraz yardımcı olursanız sevinirim.

Herkesten özür diliyorum bu arada.Sohpetiniz arasına giriyorum iki oldu.

s.a.
ben de bikaç bilgi vermek isterim.
Benim de bundan önce 1.5 mazda 323 üm vardı 90 beygirdi.
Yokuşta sıkıntı yaparmı acaba diye tereddütlerim vardı benim de ama şunu net söyleyebilirim ki çok şaşırdım ben gayet yeterli bir araç combo. yokuşta bayılma diye birşey olmaz. tabi heralde kimse 2.0 araç performansı beklemez 1248 cc 69 beygirlik combodan değil mi.
yakıtı gayet iyidir. ben uzun zamandır ölçmüyorum ama km de 14-16 kuruş arası yakar.

sevgili Tolga ben 5 aydır kullanıyorum yokuş kalkışlarında araç sorun çıkarmıyor.tam bir aile arabası benim ve eşimin boyu epey uzun(1.85-1.80) ikimiz için genişlik çok önemli o yüzden seçerken buna da dikkat ettim.yakıta gelince şehiriçi 6.5-7 lt gayet hoş bir rakam vergisi ise benimki 314 tl tek dezavantajı tabii bana göre her yıl muayeneye girmesi.ona da katlanacağız artık.ama rampa endişen varsa aracı denemeni tavsiye ederim.umarım en hayırlı kararı verirsin.

Bir dezavantajı varki muhtemelen biliyorsunuz benim öğrenmem biraz pahalıya malolmuştu radara girince öğrendim. Hız limitleri farklı bu araçların kamyonet olduğu için. Tek şeritli ve bölünmüş yollarda 80, otobanda 90 km.

Geri