Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bir dezavantajı varki muhtemelen biliyorsunuz benim öğrenmem biraz pahalıya malolmuştu radara girince öğrendim. Hız limitleri farklı bu araçların kamyonet olduğu için. Tek şeritli ve bölünmüş yollarda 80, otobanda 90 km.

Haha :). Süpermiş.Şöyle bir durumda var.Ruhsatında hususi yazanından bulup alsak nasıl olur.Hem iki körüyüde kullanırız.

yandan camlı iki sıra koltuklu diye geçer. hususidir zaten camlılar. camlı van gibi kaçamak isimler koyuyorlar işte.

Baymustang ve Niyazi bey zaman ayırıp görüşlerinizi bildirdiğiniz için teşekkür ederim.

Niyazi bey aracı bende aile arabası olarak kullanacağım.Bende 1,3 corolla var.Yüklüyken yokuşta durursam kalkarken zorlanıyorum.1,3 Comboda aynı şey olurmu mesela.Gerçi sadece motor değil beygirlerde önemli. :D Hatta siz combo 1200 küsür kg diyorsunuz.Oysa bendeki corolla 1500 küsür kg.

Niyazi bey birde aşağı yukarı ne kadar yakıyor , ve vergisi ne kadar.Dezavantajları ve avantajları neler olur benim.Alırken neye dikkat etmeliyim.Bununlada ilgili biraz yardımcı olursanız sevinirim.

Herkesten özür diliyorum bu arada.Sohpetiniz arasına giriyorum iki oldu.
Sıfır alacaksanız 1.7CDTİ alın vergisi aynı yakıtı daha azdır eminim.
1.3 ile 50lt mazotla ş.içi 650km kasa ağır o motora 1300kg
krş hesabı net olmuyor debrijajı ford-vw göre kalkması daha zor 1 sn önce gaz verirsiniz.tork bandında kaldırırsanız her yokuştan kalkar.Çekişi yokuş hariç tatmin edici 2.viteste sarıyor.

Geri