Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Melih kardeşim 2006 ların direksiyon problemi olmaması lazım en azından OTS (ortak teknik sorun ) olmaması lazım bi öntakımı kontrol ettir rotcuda servise gitmene gerek yok bide bakma parası alır bi dünya ayrıca ots varsa sizin araçda sanırım sadece tıkırtı burçları değişiyor garantisini varsa yada uzattıysanız servis halleder ama önce ön takım kontrol ettirin iyi bi rot balansçıda ....
özkan abi araba 2008 model e 10000 de 15000 bakımında gözteririz die erteledik

ya bp yi deenek amacıyla oradan bezin aldık full depo araba 400 km gitmicek gibi hemde sakin kullanımda biz 450 kmshell ile ve 100 ytlik yakıtla yapıoduk

ya bp yi deenek amacıyla oradan bezin aldık full depo araba 400 km gitmicek gibi hemde sakin kullanımda biz 450 kmshell ile ve 100 ytlik yakıtla yapıoduk
mazotlu arabaya benzin koymuşsun fazla bile yapmış:D şaka bir yana bende bp den aldığım zaman hep fazla yakmıştır. ama hiç bu kadar duymamıştım.

Melih Bp den alma Olum bp acaip kötü ya aynı senin dediğin olayı ben yaşadım döndüm shelle shellde 1 depo ile 790-800 arası yapıoruz...

ya ne dalga geçiousunz benimle olabilir şu ana kadar hep benzinli arabalar kullandık alışamıorm

Geri