Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bende değiştirecemde michelin düşünüyom veya goodyear :confused:
185*60*15 mi.. ayrıca tanesinin fiyatı ne kadar.. Aracımın km'si 60.000 oldu değiştirme zamanı geldi sanki dunlopları.. :D

185/60/15 lik taktık tanesini 150 ytl'ye aldık... Dunlopların miladı yavaş yavaş dolmaya başlamıştır ama biraz daha bekleyebilirsin istersen özellikle sonbaharda güzel kampanyalar oluyor... Biz mecburiyetten aceleci davrandık... ancak binek kullanacaksan michelin al aklın kalmasın derim ben...

murat abi ben krom gördüm hiç beğenmedim açıkçası boyat daha güzel olur bence

bizim direksiyon kutusundan culk die bi ses gelio neden ki ya sorun olmnasın

bizim direksiyon kutusundan culk die bi ses gelio neden ki ya sorun olmnasın

Melih kardeşim 2006 ların direksiyon problemi olmaması lazım en azından OTS (ortak teknik sorun ) olmaması lazım bi öntakımı kontrol ettir rotcuda servise gitmene gerek yok bide bakma parası alır bi dünya ayrıca ots varsa sizin araçda sanırım sadece tıkırtı burçları değişiyor garantisini varsa yada uzattıysanız servis halleder ama önce ön takım kontrol ettirin iyi bi rot balansçıda ....

bendede var servise sordum sıfırındada var dedi arkadaşım normal dedi bi arıza yok

Melih kardeşim 2006 ların direksiyon problemi olmaması lazım en azından OTS (ortak teknik sorun ) olmaması lazım bi öntakımı kontrol ettir rotcuda servise gitmene gerek yok bide bakma parası alır bi dünya ayrıca ots varsa sizin araçda sanırım sadece tıkırtı burçları değişiyor garantisini varsa yada uzattıysanız servis halleder ama önce ön takım kontrol ettirin iyi bi rot balansçıda ....

Bizde yok çok şükür ama dedemde meriva var 2004 model ayni ses ondan geliyor. corsalarda fln çok varmiş galiba direksiyon kutusunun altindan geliyor 2 saat boyunca dedemin her zamanki ustası baktı bulamadı direksiyonun altini söktüler komple yok rotcuda bulamadı sesde artma olursa opel garaja götürücez herhalde!

bu arada 3000kmdeyken 0-100 denemesi yapmıştık yeni diye erken vites attık ama bu aralar bir daha deniyeceğim düz yolda 2-3 sn iner herhalde 4000-4500devirde vites atsam şimdi 10000'de :)
http://www.ktunnel.com/index.php/10...a960cbae5d8737e2f099549ad859d6994b6cf73917985

Son düzenleme:
Geri