Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
sağol Yasinim incelerim biraz ara vereceğim moralim çok bozuldu.bildiğin gibi değil.biraz sakinleşip sonra bakmaya devam edeceğim.:mad:

abi kayboldu benim combo deli olcam bende ayrıca sinirlenme abi bak ben sana güzel bi model gösterim jantta

getDetail.php

bu jant güzel olmaz mı abi

candan üstadım moralini bozma be abiciğim valla sen gibi bende aylarca jant peşinde koştum sinan şahidim ona baktım buna baktım derken sinanların sokağında buldum jantları:) combolarımızın nasibi nerdeyse çıkar abiciğim acele etme.

yasin valla abiciğim müzik eklede nerde eklersen ekle bizim cd çalarımız yok biliyorsun burda bari dinleyelim:)

candan üstadım moralini bozma be abiciğim valla sen gibi bende aylarca jant peşinde koştum sinan şahidim ona baktım buna baktım derken sinanların sokağında buldum jantları:) combolarımızın nasibi nerdeyse çıkar abiciğim acele etme.

yasin valla abiciğim müzik eklede nerde eklersen ekle bizim cd çalarımız yok biliyorsun burda bari dinleyelim:)

ok abi bakalım ayarlamaya çalışcaz bişeyler olmadı arkadaşlardan da destek alırım :)

müslüm olsun

yıkıla ,yıkıla:D

Oooo güzel güzel

Ellerine sağlık Nihatçığım

Sevgili Arkadaşlar

Gördüğünüz başka COMBO fotoğrafları varsa Nihat'a bildirinz link olarakta albüme eklesin

Resimi olmayanlarda buraya eklesin

Niyazi

İftar sofrasında Sinan'la hep kulaklarını çınlattık

Masaya etli ekmek geldi

Tadına baktım ama Konya'daki gibi olmuyor

Sinan, senin Konya'daki iftar organizasyonundaki masadaki halini anlattı durdu sürekli

Allah (cc) razı olsun.. :) Konya ya gelin inşallah en kral yerden size ETLİEKMEK ikram etmek boynumun borcu.. Yemek yemeği ve yedirmeyi çok severim abi halimdende bellidir zatenn :D

Gencer aramıza hoşgeldin..

Şu albümde çok şık olacak gibi.. Emeğine sağlık Nihat abicim..

Geri