Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
memnunum Yasin 1 hafta oldu 50 tl ye bitirdim inip kalkıyor o yüzden el frenini rahatsız etmiyor.Kolçaksız olmuyor Yasinim.

kılıflar koçaklar havalarda uçuyor candan abim kolçağın gerçekten çok şık yapıpta elimizi koyamadık neyse inş tez zamanda bizimde olur.

engin ben murat abinin tafsiyesi üzerine ümraniyeden almıştım arka koltuklar ikilisi ayrı teklisi ayrı şekilde olandan almıştım koltuklar bir birinden bağımsız yatabiliyor.

fotolar geçmiş sayafalarda geçmiş derken yarım asır falan oldu kargo ile alırım dersen adamların iş yeri fotoları ve benim royale taktıkları kılıfların fotolarını yeniden eklerim.

çakma markasını bilmiyorum orijinal çin galiba.

opel servislerinde aynı kolçak armster marka 330 tl diyorlar aynısı armster marka yani orjinalini ben elif tuning ten 175 tl ye aldım ama sendeki gibi bulsaydım bende alırdım abi ya fitayı iyimiş gerçekten :)

kılıf konusuna gelince murat abi bana da kılıf olayını söyledi safirimi sonax a soktuktan sonra direk kılıf yaptırcaz murat abiyle

kılıflar koçaklar havalarda uçuyor candan abim kolçağın gerçekten çok şık yapıpta elimizi koyamadık neyse inş tez zamanda bizimde olur.

engin ben murat abinin tafsiyesi üzerine ümraniyeden almıştım arka koltuklar ikilisi ayrı teklisi ayrı şekilde olandan almıştım koltuklar bir birinden bağımsız yatabiliyor.

fotolar geçmiş sayafalarda geçmiş derken yarım asır falan oldu kargo ile alırım dersen adamların iş yeri fotoları ve benim royale taktıkları kılıfların fotolarını yeniden eklerim.
Nihat abi kolçak kulun kölen olsun adresi ver yarın göndereyim derhal.

evettt iftar yaklaşıyor.. :)

Tüm garaj sakinerline hayırlı huzurlu bereketli iftarlar :D

Geri