Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Çok şükür .sağlığınıza dua cıyım.
iş güç tırmalamaya devam. ramazanın son günlerinde bir yoğunluk var.ama kuru gürültü.konulara uzak kalıyorum bu sebepten dolayı.

Yasin kardeşim

Cuma günü yine senin oralardayım
Vakit olursa uğrayacağım

Perşembe akşamı müsaitsen plakalık ampüllerini takalım

Yine bir şeyler yaptırdın değil mi araca

Yalıtımı mı yaptırıdn

selamın aleyküm
yalıtım yapıldı arkaya arkadaş mavi ışık bağlamış bagajım fena oldu :)

Son düzenleme:
murat abi senin plakalık ampulleri bugün inşallah takarız ayrıca cumartesi rot balans olayını da yaptıralım abi konuştum ben akrabamla

Herkese hayırlı sabahlarrrr...

Murat abi tüm lambalarım beyaz artık...:) İç dış hep beyaz.. Sadece ön arka sinyal ve stop lambaları orjinal..Özellikle iç dikiz aynasının üzerindeki kapı açınca yanan ampuller kaliteli ampul olunca çok güzel oldu ev gibi aydınlatıyor içeriyi..

Tek canımı sıkan ise yan sinyallerin muayenede ağır kusurlu sayılacağı.. Burada bir kaç arkadaşın başına gelmiş.. olmaazsa muayene günü değiştirip muayeneden sonra tekrar halledecez :)

Foto ekleyecem ama gece güzel çeken bir makinam yokki.. Cep telde farlar kötü parlıyor güzel çıkmıyor.. Tam böle günelş batarken hafif karanlıkken çekmek lazım.. :)

fotoları bekliyoruz niyazi abi aslında benimde foto çekmem lazım :)

niyazi abim yasinim hayırlı olsun işlemleriniz bolca foto çekinde görsel olarak görelim yapılan işlemleri.

sinan abim akşam 23 gibi güngörende bir dükkandan açılır kapı, tabela ve 80.lik termosifon söktük gece 03 de bitti sonra senin komşuda sahur yaptık uykusuzluk çok kötü bir ara benim combodan iki tane gördüm:) başka bir akşam erken geldiğimde selam eylerim sinanım.

niyazi abim yasinim hayırlı olsun işlemleriniz bolca foto çekinde görsel olarak görelim yapılan işlemleri.

sinan abim akşam 23 gibi güngörende bir dükkandan açılır kapı, tabela ve 80.lik termosifon söktük gece 03 de bitti sonra senin komşuda sahur yaptık uykusuzluk çok kötü bir ara benim combodan iki tane gördüm:) başka bir akşam erken geldiğimde selam eylerim sinanım.

Allah (cc) razı olsun abi.. :D İnşallah ekleriz en yakın zamanda fotoları :)

Geri