Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
murat abinin rot balans işini cumartesi erken den yaptırcaz büyük ihtimal tabi murat abiye de uyarsa

bugün zaman geçmiyor garanti saate bakıyorum 13:00 bidahaki bakışımda 13:05 bu şekilde gidiyor ne bu ya :(

otm021741.jpg

anten model olarak nasıl acaba :)

yasinim ya sabır diyelim bayram şekerine azcık kaldı çocukken çok güzeldi gıcır elbiseleri giyerdik kadıköye üsküdara çok az ihtimal olsada manita aramaya giderdik:)

sinan abim sabah şekerleme imalatı yaptım tam 3 kilo doydum akşam iftarı evde açıp royale atlayıp kombinemi alıp hemen maça gidecem akşam abi sizi ve bizi süpriz bekliyor olabilir hele sizin burnu akan adam:) yokya işiniz çok zor.

candan abi lenso sc-03 ün 16" olanı yoktu ama aslında resmini koyacağım momo corse jantların 16" olanı var ve senin beyaz comboya yakışırda galiba
MOMO_CORSE_BLACK_enl.JPG

momocorse_silver.jpg

Son düzenleme:
abi momo efsane jant gücüm yetse düşünmeden alırdım formlarda hatim ederken herkesin tek geçtiği jantlardan biriydi.
bu modelide çok güzel ve 14 kol olması avantaj kol sayısınında çok olması artı diye biliyorum benimkinde 20 tane var galiba:)

yasinim ya sabır diyelim bayram şekerine azcık kaldı çocukken çok güzeldi gıcır elbiseleri giyerdik kadıköye üsküdara çok az ihtimal olsada manita aramaya giderdik:)

sinan abim sabah şekerleme imalatı yaptım tam 3 kilo doydum akşam iftarı evde açıp royale atlayıp kombinemi alıp hemen maça gidecem akşam abi sizi ve bizi süpriz bekliyor olabilir hele sizin burnu akan adam:) yokya işiniz çok zor.

inşallah bu akşam yenersiniz de ülke puanımız artar :)

abi momo efsane jant gücüm yetse düşünmeden alırdım formlarda hatim ederken herkesin tek geçtiği jantlardan biriydi.
bu modelide çok güzel ve 14 kol olması avantaj kol sayısınında çok olması artı diye biliyorum benimkinde 20 tane var galiba:)

Fiyatı :467.80 € + KDVKdv dahil :1,181.28 TLHavale İle:1,122.22 TL

elif tuning te fiyatları böyle araştırılsa belki daha ucuzlarıda vardır be nihat abi :)

abi oruçta var kusura bakma kafam dank etmedi abi tanesimi bu fiyat öyle ise inanılmaz yüksek rakam abooooooo:) derim ben sadece,
gider koseilerimi öper koklarım:)

Geri