Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
6667.jpg

6692.jpg

6701.jpg

6706.jpg

6718.jpg

6 led li geri lambası

6729.jpg

bagaj içi mavi ışıklar
6741.jpg

parklara bağlı olan yan sinyal beyaz ledli

Yasin Kardeşim

Şov yapmışın

Maşallah... Maşalah...

Siyah İnci'ye ne yapsan yakışıyor

Evetttttt. Sabah sabah bayram traşımıda oldum geldim....Çok yakışıklı oldum haa :D

Herkese hayırlı cumalar..

Osman sana da iyi bayramlar hayırlı yolculuklar...

Ayrıca ne o yaw fener ne etti.. Arkadaş yenilirsin deplasmanda bişi demem ama kendi evinde zayıf takıma puan verirssen bir üst turu hak edemezsin..Gitsende benim gözümde hak etmiş sayılmazsın.. Ama benim gözümde tabiii :)

Hayırlı Sabahlar-Hayırlı Cumalar-Hayırlı İşler

Merhaba Sevgili Candan

Merhaba Sevgili Niyazi

Allah'ın izniyle ramazanı bitirdik sayılır.Şükürler olsun seneye de nasip eder inşallah yüce mevlam.

niyazi abim sıhhatler olsun sen gibi bende bayramlık traşımı oldum insanda tarifi zor bir mutluluk kaplıyor bayram öncesi her günümüz böyle güzel anlamlı olsun.

Aminnn Nihat abiiimmm

Sağol Candannn Allah (cc) razı olsun iyim hamd olsun. Hafif heyecan mutluluk var bayram öncesi.. Sende iyisindir inşallah..

Merhaba Murat abi.. dün pek görünmedin yoksa hiçmi görünmedin ne :D aksi bir durum yoktur inşallah..

S.A hayırlı cumalar.
nihat abi geçmiş olsun.
niyazi abi çok yakışıklı olmuşsun traştan sonra maşallah.
yasin araç yakıyor valla.

arkadaşlar haftanın son günü ve tatile gireceğiz inanılmaz bir yoğunlukta başladık(kuru gürültü).
sabahtan beri uğraşıyorum başıma ağrılar girdi.
bugün görüşemediğimiz ,erken kaçan falan olursa diye şimdiden bayramlarını kutlayayım. görüşemezsek belkiii.

hepinizin ramazan bayramı mübarek olsun. inşallah hep beraber nice mutlu bayramlar görürüz.

İnşallah her günümüz bayram günü gibi olur..

Bende öğleden sonra kaçıcam kısmetse..
Tüm garaj sakinlerinin hayırlı, huzurlu, sağlıklı, bereketli, mutlu bir bayram geçirmesini Yüce Allah(cc) dan temenni ederim..

Hayırlı bayramlar şimdiden hepinize :)

Geri